כישוף דתי: בגוף הפעוט נמצאו מחטים, האב הודה

אתמול פורסם ברחבי העולם בהרחבה סיפורו של פעוט מברזיל שבתוך גופו נמצאו 50 מחטי תפירה. היום נעצר אביו של התינוק בחשד שהחדיר את המחטים לגופו של בנו, והוא סיפר לחוקרים כי מדובר בטקס דתי - על סף הכישוף. האמא סיפרה שהבן הקטן תמיד חשש מאביו

צילום הרנטגן של הילד. עשרות מחטים בגוף (AP)

50 המחטים שהוחדרו אתמול לגופו של פעוט ברזילאי היו חלק מטקס דתי שכולל כישוף, שביצע אביו של התינוק - כך מדווחת היום רשת הטלוויזיה הברזילאית "גלובו".

הבוקר נעצר אביו של התינוק והודה שהחדיר קרוב ל-50 מחטי תפירה לגופו של בנו. בחקירה התברר כי האב לא היה היחיד שהשתתף בטקס. לשוטרים הברזילאים סיפר האב כי שתי נשים, אחת מהן מעורבת בפעילות בכת דתית בברזיל, סייעו לו לבצע את הטקס המחריד.

"הבן לא אהב להיות עם אבא"

אמו של התינוק אמרה לטלוויזיה הברזילאית כי היא תמיד חשדה שבעלה מעורב במעשי כישוף. "הבן שלי אף פעם לא אהב להיות עם אבא שלו, אבל אף פעם לא חשבתי שהוא יהיה מסוגל לדבר כזה", סיפרה האם לכתב הטלוויזיה הברזילאית.

אתמול, כזכור, אושפז התינוק במצב קשה בבית חולים בברזיל, כאשר מספר מחטים, חלקן באורך של חמישה סנטימטר, נמצאות קרוב לליבו ואחת מהן תקועה לו עמוק בריאות. הוא טופל במחלקת טיפול נמרץ, אך עקב הסיכון שבניתוח - החליטו הרופאים, לפחות בזמן הקרוב, להשאיר חלק מהמחטים בתוך גופו.