ניו זילנד: חשפה את שדייה בכביש - ונדרסה

בית המשפט בניו זילנד הטיל קנס כספי על צעירה בת 18 שהשתכרה עם חבריה והחליטה לחשוף את החזה שלה לנהגים שעברו בכביש. אבל הקנס הוא כנראה הבעיה הכי פעוטה של הצעירה, שנפגעה מרכב חולף לאחר שהנהג איבד את הריכוז כשראה את המראה יוצא הדופן

חשיפה מסוכנת: בית המשפט בוולינגטון, ניו-זילנד, הרשיע צעירה לא ביישנית כלל שהחליטה לחשוף את שדייה מול רכבים נוסעים - מה שגרם לאחד מהנהגים לסטות מדרכו, לפגוע בה ולגרום לאשפוזה בבית החולים.

שריל דדפילד בת ה-18 הורשעה בהתנהגות לא נאותה, לאחר שבחודש ספטמבר האחרון, לאחר שהשתכרה עם חבריה, החליטה לחשוף את גופה לעוברים ושבים. דדפילד עמדה על אי תנועה בכביש של ארבעה נתיבים והרימה בהפגנתיות את חולצתה כדי למשוך את תשומת לב הנהגים.

אלא שאחד הנהגים שעבר בסביבה התבלבל במיוחד מהמחזה החושפני. הנהג איבד לפתע את השליטה על מכוניתו והתנגש בדדפילד בזמן שניסתה להימלט על צד המדרכה.

העונש: קנס כספי של 198 דולר

"היה לה מזל רב שהרכב לא נסע במהירות גבוהה, בשל ההתנהגות הבוטה שלה", סיפר המפקח המשטרתי שטיפל באירוע, אולף ג'נסן. עוד הוא הוסיף כי רק במזל ספגה מכות קלות, אך היא פונתה במהירות לבית החולים.

ג'נסן אמר כי חומרת המעשה עוד גדולה יותר מכיוון שהאירוע התרחש במרכז העיר, במקום בו נאסרת שתיית אלכוהול בפומבי. לאחר שהורשעה גזר בית המשפט קנס של 198 דולר על דדפילד, למרות שאחרי ההתרחשות רוב הסיכויים שהיא לעולם לא תעשה את התעלול הזה שוב.