להיט בסין: אוכלים מתוך האסלה

מסעדה ייחודית שנפתחה בבייג'ין מעוצבת בהשראת תא שירותים: האוכל מוגש במשתנות קטנות ונושא שמות ססגוניים כמו "עצירות מהוללת". המנה ה"יצירתית" ביותר היא גלידת השוקולד שמוגשת בצורה שלא משאירה מקום לדמיון. לא נגענו (וטוב שכך)

מסעדה חדשה שנפתחה בבייג'ין אמנם לא מציעה ארוחת ערב רומנטית לאור נרות, אבל מבטיחה לסועדיה חוויה בלתי נשכחת - במידה שיש להם הומור שירותים.

המסעדה החדשה מעוצבת בהשראת חדר הנוחיות, כאשר כל 50 המושבים במסעדה עשויים אסלות. המנות מוגשות במעין בידה קטן ואת המשקאות לוגמים עם קשית מתוך כלי דמוי משתנה מפלסטיק.

כדי לנגב את פיהם במהלך הארוחה, תולשים הסועדים נייר טואלט מהגליל שתלוי מעל השולחן והמזנון כולו מעוטר בפסלונים וצעצועים של דמויות בחדר השירותים, אותם יכולים הלקוחות לקנות בסיום הסעודה למזכרת.

אך כל זה מתגמד לעומת מנת הקינוח: גלידת השוקולד שמוגשת בצורה שלא משאירה מקום רב לדמיון. בעלת המסעדה הסבירה את ההשראה המוזרה בכך שהנושא גורם ללקוחות לצחוק ולשכוח מכל תלאות היום-יום. "זה חוויה לא רגילה, לקוחות רבים חוזרים אל המסעדה שוב ומספרים שהאוכל כאן גורם להם לצחוק", סיפרה.

מתברר שהרעיון של שילוב צואה ומזון אינו דבר חדש. בעלת המסעדה סיפרה כי היא שאבה את ההשראה ממסעדות אחרות שבהן ביקרה בטייוואן ובניו יורק, שהוכיחו שהשילוב בין השניים פועל די טוב. הבעיה היחידה שבכל זאת מקשה על האורחים, היא הקושי להבין את מרכיבי המנות על פי שמותיהם. כך למשל המנה הפופולרית ביותר במסעדה היא צ'יפס אמריקני שזכה לשם "עצירות מהוללת".

 

רגע לפני שהעשור מסתיים, בואו לבחור את אישיות העשור שלכם!! הצביעו בסקר המפורסם בדף האוהדים של חדשות 2 בפייסבוק.