בריטניה: נפצעה בתאונת דרכים - והפכה לנימפומנית

חייה של ג'וליאן בוגמן בת ה-39 הפכו, לדבריה, לגיהנום בעקבות תאונת דרכים בה היתה מעורבת. פציעה באגן גרמה לה למחלה נדירה שגורמת לה להיות מגורה מינית 24 שעות ביממה. "זה בלתי נסבל, מביך מאוד ואי אפשר להתרכז", היא מסבירה. "אני מגורה אפילו כשאני שואבת אבק או נוסעת באוטובוס"

עברה תאונת דרכים - והפכה לנימפומנית (המירור)

תאונות דרכים גורמות לא פעם לפגיעות קשות, אבל תושבת בריטניה שהיתה מעורבת בתאונת דרכים סובלת מפגיעה קצת אחרת: לדבריה, מאז התאונה היא רוצה לעשות סקס 24 שעות ביממה והיא חשה גירוי תמידי.

ניתן לחשוב שיש כאלה שאולי היו נהנים מהמצב הזה, בעיקר גברים, אבל חייה של ג'וליאן בוגמן הפכו, לדבריה, לגיהנום בעקבות התאונה והפגיעה המאוד לא שגרתית שגורמת להתעוררת מינית בלתי פוסקת בגופה.

התרסקות המכונית שלה לפני שנתיים כרמה לנזקים בעצבי האגן שלה השולטים, בין השאר, בתשוקה שלה למין, וגורמים לה להיות מגורה כל הזמן, אפילו כשהיא מבצעת פעולה פשוטה ושגרתית ביותר כמו שאיבת אבק, ישיבה באוטובוס או הליכה בין החדרים בבית.  

התעוררות מינית קבועה

"זה בלתי נסבל, אם אני לובשת בגדים זה מגרה אותי כל כך ואני בקושי יכולה לחשוב בהיגיון", מספרת בוגמן בת ה-39. "זה מביך מאוד ואי אפשר להתרכז". בוגמן, אם לשניים, סובלת ממצב נדיר בשם תסמונת Restless שגורמת עוררות מינית קבועה. אפילו קיום יחסי מין עם בעלה ב-20 השנים האחרונות, בריאן, לא מקלים על הסימפטומים שלה.

"היינו מקיימים יחסי מין פעם אחת וזה לא היה משחרר אותי בכלל", היא מספרת. "אז היינו מנסים שוב וזה התחיל באמת לכאוב, אבל עדיין הייתי רוצה סקס, אפילו יותר מאשר קודם. להיות מגורה פחות או יותר 24 שעות ביממה זה מתיש וזה כל כך מביך".

"אני חייבת לנסות לשמור על הרגשות שלי תחת שליטה ולהתעלם מהם כדי שאוכל להמשיך לחיות חיים נורמליים.  אבל אני דואגת לעיתים קרובות שאנשים יכולים לנחש מה אני מרגישה", היא מספרת. ג'וליאן לוקחת כדורי שינה כדי לישון בלילה. "אם הדחפים שלי ממש חזקים, אני שוכבת ממש בלי לזוז וזה עוזר קצת, אבל אני מקווה שיימצאו לבעיה שלי מרפא בעתיד".