ועכשיו: ברבי מתאסלמת

אולי בגלל חגיגות היובל, אולי בגלל כוח הקנייה של העולם המוסלמי. מעכשיו תוכלו למצוא על המדפים גם גרסה חסודה הרבה יותר של ברבי על המדפים. במקום עקבים ומיני – תיאלץ הבובה המפורסמת בעולם להסתפק בבורקה

ברבי הולכת לכיוון האיסלאם הקיצוני? (דיילי טלגראף)

אותה גברת בשינוי אדרת: אחרי שכבשה מיליוני בנות ברחבי העולם, תנסה עכשיו הבובה הידועה ביותר לזכות באהבה של קהל שמרני ואדוק הרבה יותר.

מעכשיו, לצד ברביות בלונדיניות, שחורות ואדמוניות תוכלו למצוא על המדפים ברחבי אירופה גם בובות צנועות שעוצבו במיוחד עבור הציבור המוסלמי. המעצבת האיטלקיה, אלינה לורנה, ציידה את הברביות החדשות בבורקה המסורתית בשלל צבעים ודגמים.

בדגם החושפני ביותר, תוכלו אפילו לשזוף עיניכם בפניה של הבובה. באחרים, רק מי שבקיא במידותיה של הבובה המכרת בעולם, יוכל לזהות אותה.

מה עם קן?

האספנים, שמציינים השנה יובל ל"אישה המושלמת", נלהבים מאוד מהתוספת החדשה. "זה חשוב מאוד לכל הבנות, לא משנה מאיפה הן באות", משוכנעת אנג'לה אליס. "אני יודעת שמוסלמיות רבות סבורות שברבי היא משהו רע, אבל זה לא נכון. היא שולחת מסר לפיו את יכולה להיות כל מה שאת רוצה להיות".

נכון לעכשיו, לא צפוי לצאת דגם של קן, בן זוגה הוותיק של ברבי, בגרסה מוסלמית קיצונית. כנראה גם למשווקים ברור שבנות לא אוהבות כל כך לשחק עם רובי קלצ'יניקוב.