ארה"ב: עובר מת נמצא בקופסת מתנה

תושבת טקסס בחודש ה-7 להריונה הפילה את עוברה באמצעות נטילת גלולות. היא ובן זוגה ניסו להעלים את גופת הוולד באסלה, ולאחר שלא הצליחו - הסתירו אותו בקופסת מתנה מתחת לעץ האשוח לכבוד חג המולד. עכשיו הם נאשמים בהתעללות בגופה ובניסיון להעלים ראיות

זוועה באריזת מתנה. אילוסטרציה (רויטרס)

בני זוג אמריקנים מואשמים בניסיון להסתיר את גופת עוברם המת בתוך אריזת מתנה מתחת לעץ חג המולד, לאחר שלא הצליחו "להיפטר" ממנו באסלה.

בסוף השבוע האחרון הוזעקו שוטרי תחנת סאן חואן שבטקסס לקרוואן של רובי לי מלינדה בת ה-31 ובן זוגה וחביאר גונזלס בן ה-37, בעקבות מידע אנונימי שהתקבל בתחנה. כאשר הגיעו השוטרים למקום הם הזדעזעו לגלות את גופת הוולד מונחת בקופסת מתנה חגיגית, מתחת לעץ חג המולד.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי רובי לי נטלה גלולות על מנת לעבור הפלה, וכאשר הבחינה שהיא מדממת - הזעיקה אמבולנס והובהלה לבית החולים. "אינני יודעת היכן העובר", אמרה בהיתממות לרופאים הנדהמים.

השריף המקומי סיפר כי בני הזוג ניסו קודם להיפטר מהגופה באסלה, אך תכניתם נכשלה. "נראה שהם ניקו את העובר ושמו אותו בתוך קופסת מתנה מתחת לעץ חג המולד", הוסיף. נגד השניים הוגש כתב אישום בגין התעללות בגופה ובניסיון להעלים ראיות.