התוקף כתב לסילביו ברלוסקוני: אני מתנצל על מעשיי

יומיים לאחר התקרית האלימה שזעזעה את העולם, תוקפו של ראש ממשלת איטליה מתנצל על מעשיו ומביע חרטה. "זה היה מעשה פחדני, טיפשי ובלתי נשלט", כתב התוקף, בן 42 בעל היסטוריה של בעיות נפשיות. ברלוסקוני צפוי להשתחרר רק מחר מבית החולים לביתו, שם הוא צפוי להישאר בזמן הקרוב תחת השגחה רפואית

אחרי התקיפה המתוקשרת - מגיעה ההתנצלות: סוכנות הידיעות האיטלקית מדווחת הבוקר כי תוקפו של ראש הממשלה, סילביו ברלוסקוני, כתב לו מכתב אישי והביע חרטה על מעשיו.

"זה היה מעשה פחדני, טיפשי ובלתי נשלט", הסביר מאסימו טארטאליה בן ה-42, שהודה כי ביצע את המעשה בשל סלידתו ממפלגת "עם החופש" בראשות ברלוסקוני.

רק מחר צפוי ראש הממשלה האיטלקי, שעדיין סובל מכאבים ומתקשה לאכול בגלל אפו ושיניו השבורים, להשתחרר מבית החולים במילאנו. על פי הדיווחים, צפוי ברלוסקוני להישאר בביתו בימים הקרובים תחת השגחה רפואית.

באיטליה עדיין סוערות הרוחות מהאירוע האלים. אך לצד גינויי האלימות והנסיונות להבין כיצד הצליח התוקף לעקוף את מערך האבטחה של ברלוסקוני, נשמעים גם קולות המנצלים את ההזדמנות להאשים שוב את ראש הממשלה במצב הקשה במדינה. "אסור לו לנצל את ההתקפה לצרכים אישיים ופוליטיים", הדגישה חברת הפרלמנט רוזי בינדי, שספגה עלבונות לאחרונה מברלוסקוני.

תיעוד: כך הותקף ברלוסקוני