צפו ביונית לוי מראיינת את כתב סקיי באיטלקית

כתב רשת "סקיי" באיטליה לואיג'י קאסילו מעדכן על מצבו הבריאותי של ראש ממשלת איטליה סילביו ברלוסקוני בריאיון עם יונית לוי: "הרופאים אופטימים והבדיקות תקינות, יש רק בעיה אחת והיא שבמשך כל הלילה ברלוסקוני התלונן על כאבים עזים בראש ובפנים"

ראש ממשלת איטליה סילביו ברלוסקוני מתאושש מההתקפה כלפיו אתמול, וכתב רשת "סקיי" האיטלקית לואיג'י קאסילו מעדכן על מצבו בראיון עם יונית לוי.

לדברי קאסילו הרופאים אינם מודאגים ממצבו הרפואי של ברלוסקוני: "הם אופטימים ותוצאות הבדיקות תקינות, כל הסימנים החיוניים תקינים". לדבריו, "יש רק בעיה אחת והיא שבמשך כל הלילה ברלוסקוני התלונן על כאבים עזים בראש ובפנים". הרופאים הורו לברלוסקוני שהותקף אתמול במילאנו לנוח 25 ימים, במהלכם יצטרך להיות תחת השגחה רפואית.

קאסילו מספר גם על הוויכוח הסוער באיטליה בנוגע לאירועים. הבוקר נפגש שר הפנים האיטלקי עם ראשי זרועות הביטחון במילאנו על מנת לעשות הערכת מצב ולהבין את הכשל האבטחתי בו אדם הגיע כל כך קרוב לראש הממשלה ופגע בו.

ברלוסקוני ידוע באהבתו לקהל ואוהב לחרוג מכללי הטקס ויורד אל הקהל ללחוץ ידיים, אך לא בטוח שאנשי הביטחון ירשו לו לעשות כך מעתה והלאה, או אם בכלל הוא ירצה להמשיך לעשות זאת.