ארה"ב: רצח צעירה והתחזה לה בנייד

הפעם האחרונה שרבקה קסטר בת ה-24 נראתה בחיים היתה בבר בקונטיקט, לפני שבוע. הוריה האמינו שהיא עדיין בחיים לאחר שקיבלו הודעות טקסט מהטלפון הנייד שלה במהלך השבוע האחרון. אבל כעת מתברר כי ההודעות היו מתיחה של הרוצח האכזרי - שעדיין מסתובב חופשי

הוריה של צעירה אמריקנית בת 24, שנעלמה לפני שבוע לאחר שיצאה מבילוי בפאב, קיוו והאמינו כי קיים סיכוי שבתם עדיין בחיים. הסיבה: במהלך השבוע בו נעדרה הם קיבלו הודעות טקסט מהטלפון הנייד שלה. אך רק כעת מתברר כי האלמוני שרצח אותה - הוא זה ששלח את המסרים להוריה.

רבקה קסטר בת ה-24 נראתה בפעם האחרונה לפני שיצאה מבילוי עם חבריה ובן זוגה במועדון "בית הקצבים" בהולברוק, קונטיקט, ומאז נעלמו עקבותיה. אמה ברברה מספרת כי למרות ההיעלמות המסתורית הם האמינו כי היא תופיע. "רציתי להאמין בזה כל כך, כולם רצו להאמין בזה", אמרה.

אלא שבחקירת המשטרה התברר כי רבקה נרצחה בידי אלמוני זמן קצר לאחר שיצאה מהבר. גופתה הושלכה בשדה פתוח בקונטיקט והועלתה באש. לפני שהתגלתה הגופה קיבלה המשפחה מספר הודעות טקסט מהטלפון הנייד שלה, מה שגרם להם להאמין כי בן זוגה דן מאיר, הוא העומד מאחורי ההיעלמות המסתורית.

"אל תלשינו על דן"

"דן קשר אותי במרתף במקום כלשהו בקומאק", נכתב בהודעה שנשלחה מהסלולרי שלה יום לאחר ההיעלמות. ביום שאחר כך התקבלה הודעה נוספת - "אל תלשינו על דן. הוא יהרוג אותי".

"זה היה דבר נורא ואכזרי לעשות, זו הייתה מתיחה", מספרת בעצב ברברה, אמה של הצעירה. לאחר שאותרה גופתה של רבקה ונשלל החשד כי בן זוגה הוא זה שעמד מאחורי הרצח המזעזע, מנסים עכשיו במשטרה לאתר את הרוצח האכזרי שמסתובב חופשי ושולח הודעות טקסט מזויפות במטרה לטשטש את עקבותיו.