קשיש בריטי בן 71 ביצע מעשה מגונה בסוס

דיוויד צ'מברלין, תושב מידלסבורו שבאנגליה נתפס על חם כשמכנסיו מופשלות ובין רגליו - ראשו של סוס. הבעלים של הסוס, אחרי שנגעל כמובן מהמראה הלא שגרתי, היכה את צ'מברלין במקל וגרם לכך שהסוס יגרור אותו למרחק רב. העונש: הוא ירצה עבודות שירות במשך שנתיים בלבד ולא יוכל לשהות במחיצת קטינים או חיות ללא השגחה

לסוס אין קשר לכתבה (גטי אימג'ס)

כנראה שחיי המין של דיוויד צ'מברלין, קשיש בריטי בן 71 מהעיר מידלסבורו, אינם סוערים במיוחד. אחרת אין שום הסבר הגיוני מדוע הוא נתפס על חם על ידי בעליו של סוס תמים, כשראשו של הסוס בין מפשעותיו של צ'מברלין. "בעליו של הסוס רעד והרגיש תחושת גועל כאשר ראה את המחזה", סיפר התובע לבית המשפט במחוז טיסייד.

יתר על כן, כשנתפס צ'מברלין על חם, הוא הוכה במקל על ידי בעליו של הסוס. עורך דינו סיפר כי הסוס נבהל מהאלימות שהופעלה כלפי מרשו, "מה שגרם לו לבהלה גדולה ועקב כך הוא החל לגרור את צ'מברלין למרחק רב". בא כוחו של צ'מברלין המשיך וטען, כי "הנאשם לא יכול להסביר מדוע הוא ביצע את המעשים האלה, והוא בטח שלא יכול להסביר את התנהגותו".

למרות המעשה החמור, והעובדה כי הוא הורשע על ידי בית המשפט במעשה מגונה, הוא לא יכנס למאסר אלא יבצע שנתיים של עבודות שירות. בנוסף, כמו עברייני מין אחרים בממלכה, הוא לא יוכל להיפגש עם קטינים, או להיות בסביבת חיות ללא השגחה.