ארה"ב: השוטרים הסתערו על השחקנים ששיחקו שוטרים

שחקנים שניסו לגלם שוטרים בסרט פעולה בדטרויט הופתעו כשניסו לצלם סצנת אקשן. המצלמות צילמו והכל התנהל כשורה, עד ששוטרים אמיתיים הסתערו עליהם, עצרו את הסצנה וריתקו את השחקנים לקרקע. רק אחרי 40 דקות ארוכות, השחקנים הצליחו לשכנע את השוטרים "לצאת מהסרט". עכשיו משטרת דטרויט נאלצת להתנצל

השוטרים בארה"ב חושבים פעמים רבות שהם בעיצומו של סרט, אבל השוטרים הללו באמת היו ב"סרט": שחקנים עם אקדחי דמה נעצרו ברחובות דטרויט כשניסו לצלם סצנת אקשן לסרט.

האירוע התרחש בשבוע שעבר ברחובות דטרויט, מישיגן. בעוד המצלמות מצלמות, והשחקנים שאחזו בנשק מדומה הסתערו על דלת בית בעיר, הגיעו שוטרים לרחוב והתנפלו על צוות השחקנים. האקדחים והאזיקים ששמו השוטרים על ידיהם של השחקנים האומללים - היו אמיתיים לגמרי.

השחקנים על הסט ניסו לשכנע את השוטרים שמדובר בנשק שאינו אמיתי ושאינם מצלמים סרט, אבל השוטרים לא השתכנעו במהרה. השחקנים הוחזקו על הקרקע למשך 40 דקות ארוכות שידיהם כבולות באזיקים. רק אחרי שקיבלו אישור ממשרדו של ראש העיר - חייכו השוטרים ופתחו את האזיקים.

זו לא הפעם הראשונה שצוות של שחקנים חמושים בחתיכות פלסטיק נעצרים באמצע צילומים בדטרויט. לפני כשבועיים בלבד הסתערו שוטרים באחת משכונות העוני של העיר על צוות שחקנים שהכין את האביזרים לסצנת פשע עמוסת פיצוצים, וגם אותם המשטרה עצרה לפני שהחלו לצלם.

ראשי המשטרה בדטרויט מתגוננים ואומרים שחברות ההפקה צריכות ליידע את המשטרה ולהוציא את האישורים המתאימים, כך לא יתקלו בבעיות עם שלטונות החוק. הבמאי, שביזבז חלק מיום הצילומים היקר שלו, יכול למצוא נחמה בכך שלפחות בעיני השוטרים - השחקנים שלו היו מספיק אמינים.