סוד ההצלחה של אלוף הגלישה העולמי: סמים ואלכוהול

רק עכשיו חושף אלוף גלישת הגלים העולמי, דרל וירוסקו, את הסוד שעמד מאחורי הצלחתו. מתברר שלפני שהוא היה יוצא לתחרויות גדולות, נהג אלוף הגלישה לצרוך כמויות גדולות של סמים ואלכוהול - שכמעט הביאו למותו. "ביעקרון הייתי מתעורר ומנסה להתמסטל, שתיתי וודקה, וודקה נקייה", הוא מספר לאחר שנה של שיקום וגמילה

לכל ספורטאי בסדר גודל עולמי קיים סוד שעומד מאחורי הצלחתו. לאחרונה נחשף סודו הכמוס של הגולש האגדי דרל וירוסקו, שנהג לצרוך כמויות גדולות של סמים ואלכוהול לפני שנכנס לרכב על גלי הענק.

וירוסקו גרף שלוש פעמים את המקום הראשון בתחרות הגלישה היוקרתית ה"קליפורניה מאבריקס", ונחשב לאחד הגולשים הטובים בעולם.

"בפעם האחרונה שגלשתי בתחרות הייתי על סמי אסיד", מתוודה הגולש. "בעקרון הייתי מתעורר ומנסה להתמסטל, שתיתי וודקה, וודקה נקייה". כעת, כשהוא מסתכל לאחור, מספר אלוף הגלישה כי "זה היה ממש נורא - זה הפך לשגרת היום יום".

"הרסתי לעצמי את החיים"

כיצד בעצם הצליח וירוסקו לגלוש ללא פגע מעל גלים בגובה של עשרה מטרים ויותר? אף אחד לא באמת יודע, אך כעת הוא חושף שהוא היה קרוב במיוחד למוות. וירוסקו נפל ממצוק בשנה שעברה ליד סנטה קרוז בקליפורניה, בזמן שהיה תחת השפעת סמים ואלכוהול, וכמעט נהרג. בעקבות האירוע החליט הגולש המחונן לשנות את חייו - ולהתנקות לגמרי מהסמים והאלכוהול.

"אני יודע שהרסתי את החיים שלי עם ענייני הסמים, כל מה שהיה חשוב לי רק איך אני מרגיש ואיך אני נראה", אומר היום הגולש בתום שנה של תהליך גמילה ושיקום ארוך. כעת הוא חוזר למרכז הגמילה, אלא שהפעם בתור מדריך גלישה ולא מטופל.

עכשיו כשהוא נקי, ינסה וירוסקו לחזור לגלישה פיכח לחלוטין, בתקווה שהפחד האמיתי מהגלים הגבוהים לא ישתק אותו ברגע המכריע.