שומאכר חוזר למסלול המירוצים

אחרי 4 שנים חוזר שומאכר, נהג "פורמולה 1", למסלול המירוצים. השבועון הגרמני פוקוס מדווח כי שומאכר בן ה-40 ישוב להתחרות, רק לאחר שיעבור את הבדיקות הרפואיות הדרושות. אתמול הודיע שחקן הגולף המיליארדר טייגר וודס כי הוא פורש מפעילות ספורטיבית

שומאכר חוזר למסלול. ארכיון (חדשות 2)

ספורטאי אגדי אחד פורש ואחר עושה "קאמבק": אחרי שהודיע אתמול טייגר וודס, שחקן הגולף המיליארדר, שהוא פורש מפעילות ספורטיבית לתקופה בלתי מוגבלת, הכריז במקביל נהג "הפורמולה 1" מייקל שומאכר כי יחזור לשבת מאחורי ההגה.

4 שנים לאחר שפרש יחזור בקרוב שומאכר למסלול המירוצים. השבועון הגרמני פוקוס מדווח כי שומאכר בן ה-40 ישוב להתחרות בסבב "הפורמולה 1", הפעם במדי קבוצת מרצדס, רק לאחר שיעבור את הבדיקות הרפואיות הדרושות. לפני מספר חודשים הקאמבק של הגרמני לא עלה יפה משום שמצבו הבריאותי לא אפשר זאת.

וודס פורש מהגולף

בזמן שספורטאי גדול אחד הודיע על שובו לעולם הספורט, פירסם טייגר וודס באתר האינטרנט שלו כי פורש מהגולף. וודס כתב כי הוא צריך את הזמן הקרוב כדי "לנסות ולהיות אדם טוב יותר לסביבתו ובעיקר למשפחתו".

חברת נייקי הספונסר העיקרי של אגדת הגולף הודיעה כי לא תנתק את הקשר עם וודס, אך במקביל הודיעה על הורדת כל הפרסומות הטלוויזיוניות בהן השתתף.