קולומביה: סירס עצמו כדי לא לבגוד באשתו

חקלאי קתולי בן 40 מקולומביה ספג סירוב אחרי סירוב מאשתו שלא רצתה לקיים עמו יחסי מין. כדי לא לבגוד בה - ואולי גם להעניש אותה - הוא החליט לעבור סירוס מלא שימנע ממנו לחפש שותפות אחרות לשכב איתן. "את הטכניקה למדתי מהחיות בחווה: צריך להפעיל לחץ חזק על האשכים ואז להסיר אותם בכח". אל תנסו את זה בבית

"את הטכניקה למדתי מהחיות בחווה", סנצ'ס (חדשות 2)

לקח את העניינים בידיים: לואיס אלפונסו סנצ'ס, תושב קולומביה, הרגיש כי הוא אינו יכול להתמודד יותר עם סירוביה החוזרים ונשנים של אשתו לקיים עמו יחסי מין. בהחלטה יוצאת דופן בלשון המעטה, הוא החליט לעבור סירוס - שאותו יבצע בעצמו.

"כשראיתי שאיני יכול יותר לסמוך על אשתי כי תקיים איתי יחסי מין, החלטתי להפסיק להטריד אותה", מסביר סנצ'ס את הסיבה שעמדה מאחורי ההחלטה. "החלטתי להסיר את האשכים כיוון שאני נוצרי מאמין ולא רציתי להגיע למצב שאני מחפשת אישה אחרת לשכב איתה כתחליף".

כדי לבצע את התהליך, השתמש סנצ'ס בטכניקה שלמד מבעלי החיים שאיתם עבד בחווה. "סירסתי חזירים, כלבים וחתולים, ושלושה ימים לאחר מכן הם החלימו לחלוטין והפסיקו לדמם", סיפר הגבר שהוכיח שאין גבול לנאמנות, וציין: "כמו אצל החיות - כך ביצעתי זאת על עצמי. הפעלתי לחץ רב על האשכים ופשוט חתכתי בכח".  

לאחר ההליך המטלטל, הועבר סנצ'ס לבית החולים המקומי, שם הוא יחלים בימים הקרובים. רופאו סיפר שהוא נבדק על ידי אורולוג שאישר שהאיש עבר הסרה מלאה של האשכים. ספק אם אשתו של סנצ'ס ראתה במעשה מחווה רומנטית או מעשה טירוף. אבל בכל מקרה, נושא יחסי המין כבר לא ייצור חיכוכים בין בני הזוג.