מייקל ג'קסון: עכשיו הספר

"האופוס של מייקל ג'קסון" - כך נקרא הספר החדש שיצא לאור השבוע, הכולל תמונות נדירות מחייו האישיים של "מלך הפופ". הפרויקט המיוחד שהכינו קרוביו של הזמר לקראת חג המולד כולל 400 עמודים עם תמונות וסיפורים שמעולם לא נחשפו. מעניין שדווקא כמה תמונות ביזאריות במיוחד - שכולנו מכירים - לא נכללו בספר ההנצחה

אחרי כל הופעות המחווה ל"מלך הפופ", עכשיו מושק לכבודו גם ספר הנצחה אמנותי: לקראת חג המולד הממשמש ובא, משיקה משפחתו של מייקל ג'קסון ספר עב כרס הכולל תמונות וסיפורים אישיים שלא פורסמו מעולם.

"האופוס של מייקל ג'קסון" - כך נקרא הספר שמגולל את חייו האישיים של הזמר האגדי. חברים רבים ובני משפחה שיתפו פעולה עם הוצאת הספר וחשפו פרטים עסיסיים על המלך, אותם איש לא ידע כשמייקל עוד היה בחיים - כמו למשל חוש הומור שובבי בו החזיק, והדאגה התמידית שלו לגבי דירוגו בטבלת הפופ הלאומית.

בין מעריציו של ג'קסון שהשתתפו בפרויקט הנצחת חייו וחשפו את צדדיו האינטימיים של מייקל , נמצאים שחקן הכדורסל לשעבר שאקיל או'ניל, הזמרת פאולה עבדול ומפורסמים רבים נוספים שהכירו מקרוב את מייקל.

בין התמונות הבודדות שלא הוכנסו לספר נמצאות זו המפורסמת שכולם כבר מכירים - בה מטלטל מייקל את בנו הפעוט מחלון מרפסת בברלין לפני כשבע שנים, וגם זו בה תועד מייקל לבוש בבגדי אישה בשנת 2006.

הספר בעל 400 העמודים הוא גדול מימדים וכבד במיוחד, ומחירו עומד על 249 דולרים. למעלה מ-20 אלף איש כבר הזמינו את הספר המסקרן.

הווידאופדיה: מייקל ג'קסון