ארה"ב: ניסתה לחטוף עובר מאישה הרה

קשה להבין את הטירוף שאחז בורוניקה דורמוס בת ה-40 שהחליטה לחטוף עובר מבטנה של אישה הרה. היא איתרה את האישה במקלט לנשים הרות וניסתה לרכוש את אמונה. לאחר שבוע הזמינה את האישה לביתה והחלה לחתוך את בטנה בניסיון לשלוף את העובר מתוכה. למרבה המזל, האישה הצליחה להימלט ופונתה לביה"ח, שם ילדה בת בריאה בשם "נס"

התוקפת: ורניקה דורמוס (חדשות 2)

מקרה מזעזע של ניסיון לחטוף עובר אירע אתמול במרילנד שבארצות הברית: אישה בשנות ה-40 לחייה תקפה אישה הרה חסרת בית, וניסתה לחתוך את בטנה כדי לשלוף את עוברה.

הרצון העז ללדת הוביל את התוקפת, ורוניקה דורמוס לתכנן את התקיפה במשך שבועות. היא איתרה את האישה במקלט לנשים בהריון, והחלה לבקר אותה בדחיפות בשבוע שלפני התקיפה. לאחר שנוצרה קרבה בין השתיים, הזמינה דורמוס את האישה לביתה - ושם ביצעה את זממה.

דורמוס הצמידה את האישה ההרה לכיסא באמצעות נייר דבק והחלה לחתוך את בטנה עם סכין שהכינה מראש. האישה נאנקה מכאבים והחלה להיאבק בדורמוס. לבסוף היא הצליחה להשתחרר ונמלטה מהבית. השכנים ששמעו את זעקותיה הזמינו את המשטרה למקום.

דורמוס ניסתה להימלט לווירג'יניה, אך נעצרה בתום מרדף אחריה, וכעת היא נאשמת בניסיון לרצח מדרגה ראשונה. כוחות הצלה שהגיעו למקום פינו את האישה ההרה לבית החולים הקרוב - שם היא ילדה בת בריאה בניתוח קיסרי. בעקבות האירוע התינוקת החדשה זכתה לשם "נס".

עוד לא הצטרפתם ל"חדשות 2" בפייסבוק?