חמותו של טייגר וודס פונתה מביתו לביה"ח

שבע נשים שונות כבר חשפו את הרומנים שניהלו עם שחקן הגולף המפורסם טייגר וודס. היום נראתה בלונדינית מסתורית שפונתה לביה"ח מביתם של בני הזוג וודס בפלורידה, ועוררה חרושת שמועות חדשה. רק בהמשך התברר: מדובר בחמותו של וודס - אמא של אשתו - שהתמוטטה

בלונדינית מסתורית פונתה היום מביתו של השחקן המפורסם טייגר וודס בפלורידה, ועוררה סערה גדולה בכל העולם. רשת "סקיי" אישרה את הדיווחים ברדיו לפיהם אישה פונתה מהבית למרכז הרפואי הסמוך, שם היא קיבלה טיפול רפואי ושוחררה לביתה. רק כעבור כמה שעות התברר: ה"בלונדינית המסתורית" היא לא אחרת מאשר חמותו של וודס ואמה של אשתו, אלין.

צלמים שניצבו מחוץ לביתו של וודס קלטו את דמותה של האישה המסתורית. עדי ראייה דיווחו לכלי התקשורת שהבלונדינית הצעירה דומה מאוד לאשתו של וודס - אלין נורדגרן. בנוסף הגיעו דיווחים על מכונית קדילאק שנסעה אחרי האמבולנס למרכז הרפואי, אשר דומה מאוד לרכבו של וודס. אולם המידע לא הצביע בבירור שמדובר באותה מכונית.

רק כעבור כמה שעות התברר כי "אשת המסתורין" שפונתה לבית החולים היא חמותו של וודס, ברבו הולמברג, מנשות הפוליטיקה הבולטות בשוודיה, שהגיעה לביקור בביתם של בני הזוג לפני מספר ימים. החמות חשה ברע בעקבות כאבי בטן עזים, ופונתה לאותו בית חולים אליו פונה טייגר וודס עצמו לאחר התאונה המפורסמת. מבית החולים נמסר כי מצבה של החמות מוגדר יציב.

עד היום, 11 ימים מאז התאונה המסתורית שחשפה את הפרשה המביכה, נאספו עדויות על שבע נשים שונות עמן היה וודס במערכת יחסים במהלך נישואיו לנורדגרן.

הפילגש של וודס חושפת את הודעות הטקסט

אחת העדויות התקבלה לפני כשבוע ממלצרית קוקטייל שטוענת שהיא זו שניהלה רומן עם טייגר וודס במשך 31 חודשים. ג'יימי גרובס בת ה-24 טוענת שקיימה יחסי מין עם הספורטאי העשיר בעולם לפחות ב-20 הזדמנויות שונות.

הגברת הצעירה יצאה בהצהרות החושפניות לאחר שטייגר וודס הסתכסך עם אישתו איליין נורדגרן, הותקף על ידה בעזרת מחבט גולף, ברח ממנה ברכבו והתנגש בעץ. בעקבות האירוע הוא נקנס על נהיגה לא זהירה.

ג'יימי טוענת שקיבלה מטייגר הודעת טקסט שזו לשונה: "אשתי עוברת לי על הטלפון, היא אולי תתקשר אליך". על פי הסאן הבריטי היא מספרת שוודס הורה לה למחוק את שמה מהמשיבון שלה מפני שה"חצי השני" שלו בודקת את השיחות הנכנסות.

ג'יימי חושפת את המסרונים: "היי, זה טייגר, אני מבקש ממך טובה עצומה. האם את יכולה להוציא את שמך מהמשיבון? אשתי עברה על הטלפון והיא עשויה להתקשר אליך, אם את יכולה תוציאי את שמך משם, אולי תשאירי מספר... את חייבת לעשות את זה למעני".