מתנה לחג המולד: בובה מזמרת - ופדופילית

אלפי הורים בבריטניה נדהמו לאחר שבובת העכבר התמימה למראה שרכשו לילדיהם לחג המולד החלה לשיר מילות זימה. עכבר קטן ופרוותי לבוש בגדי סנטה של את המילה "פדופיל" ללחן המפורסם של Jingle Bells. מהחברה המייצרת טוענים כי מדובר בעיוות בהקלטה. מה העכבר אומר? אתם תקבעו

מתנה מפוקפקת למבוגרים בלבד: בובת עכבר קטנה ומזמרת, לבושה בבגדי סנטה הציפה את חנויות הצעצועים בבריטניה לכבוד חג המולד המתקרב ובא. הבובה החמודה והתמימה למראה התגלתה כסוטה במיוחד. לאחר שנרכשה על ידי רבים, הוחזרה בזעם בטענה שבין מילות השיר נשמעת המילה "פדופיל".

הבובה הפרוותית, שמזמרת לצלילי הנעימה המוכרת Jingle Bells, הצליחה להדהים את ההורים שנבהלו למשמע המילה הלא קשורה, בלחן הידוע. למרות שמחיר הבובה הוא צנוע, ועומד על שלושה ליש"ט בלבד, מעולם לא דמיינו כי היא תזמר מילות זימה.

החברה המייצרת של הבובה הנמצאת בסין, מתנגדת בכל תוקף לטענה כי המילה "פדופיל" מושתלת בשיר. לדברי מנהליה, הזמר שהקליט את הקטע המוזיקלי לא יכל לבטא צלילים מסויימים בגלל המבטא שלו, וזאת הסיבה לטעות.

הם מסבירים כי קצה השירה שלו הואץ על ידי חברת ההקלטה, וזה מה שיצר את העיוות במילה. אך הסבר זה עדיין לא הצליח לשכנע את ההורים המודאגים. צפו בבובה המזמרת - ותשפטו בעצמכם.