מדונה שוקלת לאמץ ילד נוסף

למלכת הפופ בת ה-51 לא נמאס להיות אמא ואחרי ארבעה ילדים היא שוקלת להוסיף עוד צאצא למשפחה. בין הופעה להופעה מספיקה הזמרת העסוקה גם להיות עם ילדיה: "הייתי רוצה לחשוב שאני אמא טובה", אומרת מדונה, שכידוע הקימה עמותת צדקה שדואגת לעשרות אלפי יתומים באפריקה

אמא-תרזה. דואגת לעשרות אלפי יתומים באפריקה (רויטרס)

מדונה שוב מרחיבה את המשפחה: למלכת הפופ העסוקה יש כנראה גם הרבה זמן להיות אמא, או שהיא סתם רוצה להתחרות באנג'לינה ג'ולי כי בנוסף לארבעת ילדיה, מתכננת הזמרת בת ה-51 לאמץ לחיק משפחתה עוד צאצא מאושר.

"יש לי עכשיו ארבעה ילדים, והייתי רוצה לחשוב שאני אמא טובה", אמרה מדונה בראיון ל-GMTV, תכנית הבוקר של רשת ITV הבריטית. כשנשאלה האם מתכננת לאמץ עוד ילדים ענתה: "אף פעם אל תגידו אף פעם". מדונה כידוע אימצה בעבר שני ילדים מאפריקה, ויש לה עוד שניים ממערכות היחסים הקודמות שלה.

דואגת ל-25 אלף יתומים

שני ילדיה המאומצים הם ממלוואי, הבן דיוויד בנדה והבת מרסי. הבן רוקו נולד כשהייתה נשואה לבמאי גאיי ריצ'י והבת לורדס נולדה במערכת היחסים הקודמת של מדונה. את הקשר עם ריצי' היא אמנם סיימה לפני כשנה, מה שלא גרם לה לפרק את כל המשפחה, אלא להיפך - להרחיבה.

אהבתה הגדולה לילדים של "אמא-תרזה מדונה" מתבטאת גם כלפי שאר ילדי העולם. עמותת צדקה שהקימה דואגת ללא פחות מ-25 אלף יתומים ממלוואי. "אני מאוד גאה בעבודה שאני עושה באפריקה", אמרה הזמרת שמרגישה שתרומתה מעניקה לה סיפוק אדיר בכל תחומי חייה.

הווידאופדיה: מדונה