הנבחרת האנגלית בונה על ויאגרה

שחקני נבחרת אנגליה בכדורגל לא מודאגים לקראת המונדיאל, הם כבר מצאו נשק סודי - כדורי ויאגרה שיסייעו לשחקנים להפגין ביצועים. לדברי המומחים אולי זה יעשה להם כאבי ראש או סחרחורות, אך זה ככל הנראה ישפר את היכולות שלהם, במגרש או לפחות בחדר המיטות. הנשק הסודי של בקהאם וקאפלו בדרך למונדיאל

כדורגל בגבהים - הגלולה תעשה את ההבדל (דיילי טלגראף)

נמצא כדור הקסם? נבחרת הכדורגל של אנגליה תנסה לשפר את יכולותיה במונדיאל המתקרב בעזרת לא אחרת מאשר - גלולת הוויאגרה. מדענים טוענים שהגלולה הפופולרית תסייע למאמן פאביו קאפלו להמריץ את השחקנים הבריטיים, ולעזור להם להתמודד עם השינוי בגבהים.

הצהובון הבריטי 'ניוז אוף דה וורלד', טוען שהשחקנים כבר מתאמנים תחת השפעת הוויאגרה, שמשפרת מאוד את סיבולת לב הריאה במהלך המשחק הנמרץ. בנוסף מדווח העיתון כי קאפלו כבר התחיל לחלק את הכדורים לשחקי הקבוצה לקראת המשחקים המכריעים.

ישחקו עם מרץ, אבל עם כאב ראש

"זה מוכח מדעית שבתהליך הפעולה של הוויאגרה בגוף היא מרחיבה את כלי הדם. זו השפעה שיכולה לסייע בכל מיני ענפי ספורט, בניהם גם כדורגל", אומר מ' פולן, שמקדם את השימוש בגלולה. "אני בטוח שלא נהיה היחידים שמשתמשים בכדור, מפני שהוא עדיין מוגדרת כחומר מותר לספורטאים".

אך לדברי פולן, לא מדובר בגלולת קסם. לדבריו לגלולה עשויות להיות תופעות לוואי שונות. "יש תופעות שעשויות להשפיע על היכולת של השחקנים, יכולות לצוץ בעיות בראייה, כאבי ראש או סחרחורת" .

בתקופה הקרובה מתכננים מנהליה של הקבוצה האנגלית, להטיס את השחקנים למחנה אימונים בעיר רוסטנבורג בדרום אפריקה. שם יתאמנו הכוכבים בגובה של אלפי מטרים מעל פני הים, וכך יוכלו לראות האם הוויאגרה אכן עוזרת להם להתרגל ולשחק בקלות יתרה.

מה שבטוח זה שהגלולה תשפר את יכולותיהם של השחקנים, אך עדיין לא ברור אם על המגרש, או לפחות בחדר המיטות.