בריטניה: המורה לא הצליח להשיג שקט - והתערטל מול כיתתו

מחנך בריטי הפתיע את תלמידיו עם מופע סטרפטיז מטריד במיוחד, בתקווה לזכות בתשומת לבם. לא רק שהמאמץ לא השתלם - אחד הילדים צילם את המורה ופרסם את הווידאו באינטרנט. צפו בסרטון

מרטיו ראוס ניסה לעשות הכול כדי לכבוש את תלמידיו ולזכות בתשומת הלב שלהם. אחרי שראה כי שום דבר לא עוזר, החליט המורה הבריטי בן ה-57 להתערטל מול הכיתה. לרוע מזלו, תיעד אחד הילדים את האירוע במכשיר הסלולר שלו וסיבך את המחנך.

בבית הספר בברמינגהאם צפו בסרטון הווידאו שכולל 45 שניות של תמונות מפלילות ומביכות ומיהרו להעמיד את מרטין לדין משמעתי. בנוסף לעניין ההתערטלות המטריד, נמצא המורה אשם על ידי ועדת המשמעת המחוזית לאחר שאיים לזרוק תלמיד מן החלון "אם הוא לא יתנהג כיאות".

"ניסיתי להיות מגניב", טען להגנתו מרטין - אך זה לא עזר. ועדת המשמעת קבעה כי התנהלותו לא הייתה מקצועית והוא קיבל נזיפה בתיקו האישי. למרות האירוע המביך, יוכל ראוס להמשיך לעבוד כמורה, אך יחויב להסביר את ההערה יוצאת הדופן.

"אנו שבעי רצון כי האמת יצאה לאור", אמר יו"ר ועדת המשמעת, סטיבן וינר. "העובדות הוכיחו כי מר ראוס התנהג לא כראוי בהסרת החולצה שלו מול התלמידים". לגבי הסיבה לעונש הקל יחסית שהוטל על המורה, הסביר וינר: "הבנו כי האירועים הללו נבעו מניסיון כושל לשלוט בכיתה".