מאסר עולם לרוצחת בזמן משחק מין

באיטליה הגיעה לסיום אחת מפרשות הרצח שזיעזעו את העולם. אמנדה נוקס, סטודנטית אמריקנית נידונה ל-26 שנות מאסר, לאחר ששיספה את גרונה של שותפתה הבריטית בזמן משחק מין. נוקס שהייתה שתויה ותחת השפעת סמים נעזרה בשני צעירים שהיו בדירתה ושמה קץ לחייה של שותפתה. לאחר מתן גזר דינה היא פרצה בבכי הבטיחה כי תערער

סוף לפרשיית הרצח: סטודנטית אמריקנית שהורשעה ברצח שותפתה לדירה, בזמן משחק מין, נידונה אתמול ל-26 שנות מאסר. בן זוגה האיטלקי, שהורשע גם הוא במעורבות במקרה הקשה נידון ל-25 שנים מאחורי הסורגים.

 

 

 

 

 פרשיית הרצח שהסעירה את העולם החלה בנובמבר 2007 בעיר פרוג'ה שבאיטליה. הסטודנטית האמריקנית אמנדה נוקס, אז בת 20, ניהלה בבית המשותף שלה ושל שותפתה הבריטית מרדית קרצ'ר, משחק מין בו השתתפו עוד שני צעירים.

במהלך החגיגה בביתן צרכו נוקס ושני הצעירים סמים ואלכוהול ובשלב כלשהו הציעו לקרצ'ר להצטרף אליהם. לאחר שסירבה אחזו בה שני הגברים ושותפתה האמריקנית שיספה את גרונה והרגה אותה בו במקום.

תערער על העונש

לאחר הרצח נעצרו נוקס ובן זוגה על ידי המשטרה המקומית. בחדרה של האמריקנית מצאו החוקרים חוברת קומיקס בה מתואר רצח של ערפד ממין נקבה באותה צורה בה נרצחה קרצ'ר.

לאחר ששמרה על קור רוח לאורך המשפט הארוך שהתנהל נגדה, כאשר הוכרז גזר בדין פרצה נוקס בבכי. פרקליטה של הצעירה הבהירו כי הם מתכוונים להגיש ערעור על הוענש הכבד שניתן לה.