מתנה לחג המולד: קונדומים מחוררים

סטודנטים באוניברסיטת קיימברידג' היוקרתית קיבלו מתנה מיוחדת לחג המולד - קונדומים. אחת הסטודנטיות גילתה שהקונדומים חוררו בעזרת מחט, רק לאחר שקיימה יחסי מין עם בן זוגה. הסטודנטים מפנים אצבע מאשימה לארגונים המתנגדים להפלות

גילו את החור בקונדום אחרי שקיימו יחסי מין (חדשות 2)

שערורייה באוניברסיטת קיימברידג': תלמידים קיבלו מתנה לחג המולד – חבילת קונדומים. לא סתם קונדומים – קונדומים מחוררים, ככל הנראה במכוון.  הקונדומים חולקו על ידי אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה ואוחסנו בקופסאות שהיו פתוחות בארון פתוח במשרדי האגודה.

אחת הסטודנטיות שהשתמשה בקונדום עם בן-זוגה גילתה את החור. היא בדקה שישה קונדומים נוספים, בשלושה מהם התגלו חורים, שנעשו עם מחט דקיקה. "לאחר שהשתמשנו בקונדום שמנו אותו ליד המיטה, ובבוקר למחרת ראיתי שיש בו בליטה מוזרה", אמרה הסטודנטית. "החזקתי אותו כנגד החלון וקרן אור חדרה דרכו. כמעט התעלפתי, זה דבר נורא וחסר אחריות", הוסיפה.

"הם לא יודעים מה הם יכולים לעשות לחייו של מישהו עם דבר כזה. זה היה הלם גדול ואני עדיין כועסת". היא ממשיכה: "מי לעזאזל עושה דבר כזה, ואיך הם ירגישו אם מישהו יידבק באיידס? זה לא יעלה על הדעת".

האם מתנגדי ההפלות אשמים?

הסטודנטים מפנים אצבע מאשימה לקבוצות דתיות המתנגדות להפלות, אולם ראשי כמה קבוצות כאלה מכחישים כל קשר לפרשה. בשנה שעברה חולקו יותר מאלף קונדומים ביריד לסטודנטים חדשים, אך האגודה נאצלה להוציא אזהרה שלא להשתמש בהם, לאחר שהתגלה שאין עליהם חותמת בטיחות ולכן אינם בטוחים לשימוש.

טום צ'גבו, נשיא אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה אמר, כי הנושא נמצא תחת "חקירה דחופה" וכי נבדק גם האם הקונדומים יצאו כשהם פגומים ממפעל היצרנית דורקס. הוא הדגיש כי לא נמצאו ראיות לחבלה מכוונת. חברת דורקס הכחישה כל אפשרות לכך שהקונדומים יצאו פגומים ממפעליה.