מול המצלמה: נהגת ברוסיה דרסה שתי הולכות רגל - ודאגה לאוטו שלה

מצלמות האבטחה בעיר אירקוצק שברוסיה תיעדו תאונת דרכים שרק בנס הסתיימה ללא הרוגים. נהגת צעירה איבדה שליטה על מכוניתה, עלתה על המדרכה ופגעה בעוצמה בשתי נערות שהלכו להנאתן ברחוב. אלא שבמקום לסייע לפצועות או להזעיק עזרה - העדיפה הנהגת לבדוק את הנזק שנגרם לרכב. צפו ברגעי הדריסה

נהגת צעירה ברוסיה הפגינה השבוע מלבד כישורי נהיגה מפוקפקים ביותר - גם חוסר רגישות בלתי נסבל. לאחר שהתנגשה בעוצמה בשתי הולכות רגל על המדרכה, לא ניגשה הנהגת בת ה-25 אל הנפגעות כדי לבדוק את מצבן, אלא התעניינה יותר בנזק שנגרם למכוניתה. מצלמות האבטחה במקום תיעדו את האירוע יוצא הדופן במלואו.

במהלך נסיעה שגרתית ברחוב לנין בעיר אירקוצק, איבדה הצעירה הבלונדינית את השליטה על מכונית הטיוטה שלה ועלתה בפראות על המדרכה. הנהגת ניסתה לבלום, אך פגעה בשתי נערות שטיילו להנאתן וכלל לא הבחינו בפגוש שמתקרב אליהם במהירות.

מה יותר חשוב: חיי אדם או הטויוטה?

באורח פלא, הצליחו השתיים לשרוד את התאונה ופונו לבית החולים המקומי כשהן סובלות מחבלות קשות ופגיעות ראש. הנהגת ספגה פגיעה קלה בלבד בלסת וכנראה תתקשה לספק הסבר הולם להתנהגותה המקוממת.

בקטע הווידאו, שכבר הפך ללהיט ברשת, רואים את הצעירה יוצאת מהמכונית וכלל לא ניגשת לקורבנות. במקום, היא בוחנת היטב את הנזק שנגרם לטויטה האהובה ורק דקות ארוכות לאחר מכן היא נזכרת להזעיק את כוחות ההצלה למקום.