האם בובת הברבי הפכה לבובת וודו?

על השאלה הזאת מנסים בני משפחה מארה"ב לענות כבר מספר שנים, לאחר שהברבי אותה קיבלה הילדה כמתנת חג הועברה למחסן היא "החלה" ליצור חיים משלה. לטענתם היא החלה להסתובב בבית מבלי שאף אחד הזיז אותה וגרמה לאסונות בקרב בני המשפחה

בובת הברבי שלא תרצו להתעסק איתה (חדשות 2)

לפני כעשר שנים, העניק אב אמריקני לבתו מתנה לחג המולד - בובת ברבי בגובה של 90 סנטימטר. הילדה, אחוזת התרגשות מהמתנה אותה כה רצתה, קראה לבובה ג'סיקה לין כהן, והפכה אותה לחברה הכי טובה שלה. היא לא דמיינה שדווקא החברה הטובה שלה "תגרום" לשרשרת אסונות ותאונות.

כאשר התבגרה מעט, לילדה נמאס מהבובה והיא העבירה אותה אחר כבוד למרתף הבית. ג'סיקה, הבובה, כנראה נעלבה מאוד מצעד שנקטו בני המשפחה והחליטה להתנקם בהם. נשמע הזוי? חכו להסברים של אב המשפחה שהתראיין בתוכניתה של אופרה וינפרי.

"בהתחלה, הוצאנו אותה מדי פעם מהמחסן, כל פעם כדי להפחיד אחד את השני", סיפר אב המשפחה, "אבל לאחר מכן מצאנו אותה בחדרים שונים בבית מבלי שאף אחד הזיז אותה". האב המבוהל הוסיף כי היא החלה להפחיד את בני הבית באופן ממשי, ובאחד המקרים ביתו אף מעדה על הבובה ונפלה במדרגות באחת הפינות החשוכות בבית.

לא מתעסקים עם המזל

"החלטנו להיפטר ממנה, הרבה דברים רעים קרו לנו והחלטנו לזרוק אותה", המשיך לתאר אב המשפחה. "רק כמה שעות הותקפה אשתי מווירוס שפגע בכיס המרה שלה, מה שאילץ אותה להתפנות לבית החולים. לאחר מכן מיד החזרתי את הבובה הביתה", הוא מתוודה.

האב תולה בבובה המסתורית שורת אסונות נוספים שהתרחשו, כמו למשל פעם בה הוא נדרס על ידי מכונית, ברגע הפגיעה בו אנשים מעידים שהם ראו את כל החיים חולפים לנגד עיניהם, אני הרגשתי שהבובה כועסת עליי וזה המחזה שראיתי. כשעדכנתי את אשתי היא אומרת שהיא חזתה מספר ימים לפני התאונה שאירוע כזה אכן יקרה.

כמו כן הוא מאשים את הבובה במעצרו של אחיו בחשד למעילה והתפתחות ציסטה מסוכנת בגופו של האח השני.

החלטנו לא להסתכן", סיכם האב, "קיבלנו את ג'סיקה לין כהן כאחת מבני המשפחה, אנחנו מעריצים אותה ולעולם לא נפטר ממנה. הבנו שאם נשמור עליה ונטפל בה כמו שצריך, חיינו יהפכו למאושרים, כמו שחיינו הפכו לגיהנום לאחר ששקלנו להיפטר ממנה".