הונגריה: אחים הומלסים ירשו 7 מיליארד דולר

שני אחים שחיו במערה בהונגריה והתפרנסו בעיקר ממכירת דברים שאנשים זרקו לרחוב, לא חלמו שיום יבוא והם יזכו בסכום של 7 מיליארד דולר. סבתם של השניים הלכה לעולמה בגרמניה, ורק אז הם גילו שמשפחתם - עימה לא היו בקשר - עשירה כקורח. "ידענו שאמא שלנו באה מבית מאוד עשיר", אמרו האחים, "אבל לא ידענו עד כמה"

הפכו מעניים למסודרים (אנאנונה)

יש הפתעות בחיים - אחרת אין הסבר אחר לסיפור הבא. שני אחים עניים מרודים, שחיים מחוץ למערה סמוך לבירת הונגריה בודפשט, והתקיימו אך ורק ממכירת מוצרים שאנשים זרקו ברחוב, ירשו סכום אסטרונומי של 7 מיליארד דולרים מסבתם שהלכה לעולמה.

רשויות הרווחה בהונגריה קישרו את צמד האחים לעורכי הדין שטיפלו בעזבונה של הסבתא, כך שיוכלו לקבל את המגיע להם. "פנו אליי כדי שאמצא את השניים ואקשר אותם עם עורך דין, אמרו לי שמדובר פה בסכום כסף שיכול לשנות את חייהם", אמר גורם ברשויות הרווחה.

"ידענו שאמא שלנו באה מבית מאוד עשיר"

על פי החוק בגרמניה, שם מתה הסבתא, אם לא מוצאים צוואה אז היורשים הינם הצאצאים, ומכיוון שגם אמם של הנכדים כבר לא בין החיים - יוכלו שני האחים להפוך לעשירים.

"ידענו שאמא שלנו באה מבית מאוד עשיר, אבל לא ידענו עד כמה. היא הייתה אדם קשה ויחסינו עם ההורים לא היו טובים, לכן ניתקנו איתם קשר עד שלבסוף האם מתה", סיפר אחד האחים לרשת הטלוויזיה ATV.

עכשיו שני האחים יוכלו לפצות את עצמם על הילדות הקשה שעברו, ולעבור מהבית במערה לווילה מפוארת בהונגריה - או בכל מקום בו יחפצו.