האב שבחר להציל את חייה של אשתו ולא את של בנו - מדבר

סטייסי הורטון עמד מול בחירה נוראית - להציל את אשתו או את בנו? עכשיו, כשהוא ובת זוגו נאלצים להתמודד עם המציאות שאחרי ההחלטה הקשה, הוא מדבר למצלמות ומספר על חייו שהפכו לגיהנום. הכל התחיל כשאשתו דלקה אחרי נערים פרועים שהיכו ושברו את תיבת הדואר בביתם

כשאשתו נאבקת וצועקת לעזרה ממי נהר מורקי, גבר ניו זילנדי עמד מול בחירה נוראית - להציל את בת זוגו או את בנו? סטייסי הורטון בחר להציל את אשתו. בנו סילבה בן ה 13 טבע במי הנהר יחד עם הרכב בו נהגה אמו.

הורטון בחר להציל את אשתו ונסה בת ה-35 באי הצפוני של ניו זילנד - אבל עכשיו חייו הפכו לגיהנום. "חשבתי שאולי היא נזרקה משם והמכונית על העץ באיזה שהוא מקום. היא אמרה 'הוא שם למטה ברכב'. לא הייתי מסוגל להגיע לרכב, אז העדיפות הראשונה שלי הייתה להחזיר את ונסה לחוף - היא לא הצליחה לבדה", אמר הורטון, שנאלץ להתמודד עם החלטתו הבלתי-אפשרית.

סטייסי מספר בדמעות על הרגע בו ראה את הרכב בעומק של מטר מתחת לפני המים: "כשהחזרתי אותה, הבטתי מסביב והצלחתי לראות את האורות בתחתית וקיבלתי את העובדה שהוא כבר לא עימנו. התחלתי להתפלל והרמתי את ונסה במעלה הגדה, אז הגיעה עזרה ושוטר קפץ למים. הוא אמר שהוא לא יכול להגיע לדלת. הבנתי שסילבה מת".

וונסה האם מספרת "אפילו לא היה לי זמן לקחת האוויר - הכל התמלא מים

גם ונסה מספרת על הנסיבות לתאונה. הכל החל כשהיא רדפה אחרי נערים פרועים שהרסו למשפחה את תיבת הדואר. היא דלקה אחריהם, איבדה שליטה על הרכב ומצאה את עצמה במי הנהר. "ברגע שהרכב נכנס למים - הוא התמלא, אפילו לא היה לי זמן לשאוף אוויר לפה. אתה מבין - אני זוכרת שפשוט בלעתי מים. ניסיתי למצוא את הבן שלי, וניסיתי להוריד את החגורה , אני לא יודעת מה תפסתי, אם זה היה הוא, או הכסא. לא ידעתי מה קורה. הוא פשוט הלך בלי להגיד שלום".

עכשיו בני הזוג מנסים להתחיל ולהשתקם מהטרגדיה הנוראה שפקדה אותם, ולחזור לעצמם, לטובת שתי בנות גדולות יותר שאיבדו אח קטן.