הפילגש של וודס נחשפת - וחושפת הודעות SMS ששלח לה

ג'יימי גרובס, מלצרית בת ,24 טוענת שהיא הפילגש של וודס וחושפת הודעות SMS מהספורטאי. "היי, זה טייגר, אני מבקש ממך טובה עצומה. האם את יכולה להוציא את שמך מהמשיבון? אשתי עברה על הטלפון והיא עשויה להתקשר אליך, אם את יכולה תוציאי את שמך משם, אולי תשאירי מספר... את חייבת לעשות את זה למעני"

הפילגש של טייגר וודס. ג'יימי (ה'סאן')

המאהבת של שחקן הגולף האהוב נחשפת: מלצרית קוקטייל טוענת שהיא זו שניהלה רומן עם טייגר וודס במשך 31 חודשים. ג'יימי גרובס בת ה-24 טוענת שקיימה יחסי מין עם הספורטאי העשיר בעולם לפחות ב-20 הזדמנויות שונות.

הגברת הצעירה יצאה בהצהרות החושפניות לאחר שטייגר וודס הסתכסך עם אישתו איליין נורדגרן, הותקף על ידה בעזרת מחבט גולף, ברח ממנה ברכבו והתנגש בעץ. אמש הוא נקנס על נהיגה לא זהירה.

ג'יימי טוענת שקיבלה מטייגר הודעת טקסט שזו לשונה: "אשתי עוברת לי על הטלפון, היא אולי תתקשר אליך". על פי הסאן הבריטי היא מספרת שוודס הורה לה למחוק את שמה מהמשיבון שלה מפני שה"חצי השני" שלו בודקת את השיחות הנכנסות.

ג'יימי חושפת את המסרונים: "היי, זה טייגר, אני מבקש ממך טובה עצומה. האם את יכולה להוציא את שמך מהמשיבון? אשתי עברה על הטלפון והיא עשויה להתקשר אליך, אם את יכולה תוציאי את שמך משם, אולי תשאירי מספר... את חייבת לעשות את זה למעני".

וודס הורשע בנהיגה לא אחראית

וודס עדיין מחלים מתאונת הדרכים שעבר במרחק של כמה מטרים מביתו בפלורידה, אמש הוא הורשע בנהיגה לא אחראית. הוא עשוי לשלם יותר ממאה דולר קנס ולרשום לחובתו ארבע נקודות. עכשיו הוא סופג את חיצי הביקורת בגלל טענותיה של ג'יימי שהולכות וצוברות תאוצה בתקשורת האמריקנית והבריטית.

לטענת הפילגש, השניים נפגשו לראשונה כשג'יימי שיצאה עם חברות לבלות בלאס וגאס באפריל 2007. הם נפגשו שוב כעבור ימים ספורים בסן דייגו, עיר הולדתה. וודס הזמין אותה למלון בו הוא שהה ושם הם קיימו יחסי מין בפעם הראשונה.

הסאן מדווח כי ג'ימי אמרה: "אני אוהבת את הדרך בה תקשרנו, אבל ידעתי כל הזמן שזה לעולם לא יהיה רק שנינו, תמיד תהיה שם האישה - או משהו אחר". בפגישה הראשונה של השניים טייגר אמר לה "זה לא נראה שאת נהנית כל כך" - משפט פתיחה די עלוב לנמר של מגרשי הגולף.