התיעוד המלא: דב תוקף מבקר בגן חיות בשוויץ

בשבוע שעבר הותקף אחד ממבקרי גן החיות בשוויץ ע"י דב שלא מוכן היה להרפות ממנו. היום מתפרסמים קטעי הווידאו הקשים לצפייה, המתעדים את רגעי האימה שעברו על המבקר האומלל. צפו בתמונות

אימה בגן החיות - עכשיו התיעוד בווידאו: כשבוע לאחר הזוועה שעברה על אחד ממבקרי גן החיות בברן שבשוויץ, בעקבות נפילתו למתחם הדובים בגן - מתפרסם היום קטע וידאו המתעד את רגעי ההתנפלות של הדב על המבקר.

בקטע הקשה לצפייה, תועד הדב תוקף את המבקר הבלתי צפוי ולא מרפה ממנו. למבקר חסר האונים לא נותר הרבה לעשות, והוא רק מנסה לגונן על עצמו - ללא הרבה סיכוי.

בשבוע שעבר טיפס אחד המבקרים על קיר מתחם הדובים בגן החיות בברן שבשוויץ - בניגוד לנהלים, ולפתע מעד ונפל פנימה. הדב פין, דב חום בן 4, שזיהה את האורח הבלתי צפוי, התנפל עליו מיידית. המבקרים שהבחינו בנעשה דיווחו על כך לרשויות הפארק - שהזעיקו מיד את כוחות המשטרה.

"אף אחד מהעוברים והשבים לא עשה שום דבר"

המבקר המסכן היה נתון לרחמיו של הדב - שלא נהג בשיטת הרחמים, בלשון המעטה. הוא נשך אותו בכל חלקי גופו, פצע אותו בפניו וגרם לו לחבלות קשות. דקות ארוכות חלפו עד שהגיעו השוטרים, חמושים בנשק חם ומלווים בשירות הווטרינרי. דקות נוספות עברו עד שהצליחו לירות ולהרדים את הדב פין.

המבקר הפצוע טופל תחילה בשטח - ולאחר מכן פונה לבית החולים המקומי. "הדב פשוט התייחס אליו כמו בובה שנפלה לידיו", אמרו עוברי אורח שהיו עדים לרגעים המזוויעים. "אנשים צעקו להשליך אבנים לעבר הדב - אך אף אחד לא עשה שום דבר". כעת בודקים בפארק מה יעלה בגורלו של פין, וייתכן שהעובדה שהמבקר מלכתחילה לא צריך היה לטפס על הקיר ממנו מעד בסופו של דבר, תציל את חייו של הדב הצעיר.

ברלין: דב תוקף אישה בגן חיות

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2