תופעה: מכורה לסקס מתוך שינה - ובבוקר שוכחת

אישה הולנדית סובלת מהפרעת מין נדירה במיוחד, שגורמת לה להתפרע בלילות ולשכוח הכל בבוקר שלמחרת. למרבה הפלא, המחלה דווקא פוגעת לה בחיים הזוגיים, והיא מפחדת לחלוק את מיטתה מחשש שלא תשלוט בעצמה. את התמיכה היא מקבלת מאתר אינטרנט שמציע מענה למכורי מין

בל פלור. מתפרעת בלילות (the sun)

מדהים מה ניתן לעשות תוך כדי שינה: צעירה הולנדית התגלתה לאחרונה כסובלת מהפרעה נדירה במיוחד. בל פלור בת ה-32 הופכת בזמן שהיא ישנה למכורה לסקס ומבצעת אקטים מיניים, וכשהיא מתעוררת ביום שלמחרת - היא לא זוכרת דבר.

בעקבות המצב הרגיש בו היא נמצאת, מתנהלת האישה בצורה מוקפדת ומחושבת במהלך הלילה. היא אינה ישנה לצד אנשים אחרים ולצד בן זוגה, מחשש שתעשה מעשים מביכים בזמן השינה, אותם לא תוכל לזכור אחר כך.

לפני כשש שנים הקימה פלור אתר אינטרנט מיוחד, כדי לגייס תמיכה לעצמה ולאחרים הסובלים מאותה הפרעה דומה לשלה, לאחר שהרופאים אליה פנתה כשלו בכל מאמציהם לעזור לה. ההפרעה המסתורית הגורמת לפלור לגעת בעצמה במקומות אינטימיים בזמן השינה, היא כה נדירה - עד שההולנדית מתקשה ביותר לשכנע אחרים כי היא באמת סובלת מסינדרום שתוקף אותה.

לרופאים אין פתרון

מתברר כי ההפרעה פוגעת גם בחיי הזוגיות של פלור. החבר לשעבר שלה, ג'סטין בן 47, לא היה מסוגל להתמודד עם ההשלכות של מחלתה, ושם קץ ליחסים בין השניים. "הוא מעולם לא האמין באמת שאין לי שליטה על זה, וחשב שאני מזלזלת בכישוריו המיניים", טוענת פלור על בן זוגה לשעבר.

בשנת 1999 גילתה לראשונה פלור כי היא סובלת מההפרעה, וזאת לאחר שג'סטין התעמת איתה על מעשיה, שלהם לא היה כל זכר בזיכרונה. אחר כך הלכה הצעירה לסדרת בדיקות בבתי חולים ופסיכולוגים, שאמרו שאין באפשרותם לעשות כלום כי מעולם לא שמעו על מקרה כזה בעבר.

לאחר שצרכה במשך זמן מסוים תרופות להרפיית השרירים שעזרו לה לדכא את הסימפטומים, החליטה כי היא אינה רוצה לבלות את כל חייה שהיא תחת השפעת כדורים.

אין גוף העוזר למכורים לסקס

מאז החליטה פלור לנתב את כוחותיה לעזרה לאחרים הסובלים גם הם ממחלות דומות, והיא מציעה להם תמיכה באתר שהקימה ברשת. "אין כל גוף רשמי אליו הסובלים המכורים לסקס לפנות, אך אני דיברתי ונעזרתי במאות גברים ונשים הסובלים מהפרעות דומות לשלי".

עוד היא מוסיפה שכעת היא קיבלה את הביטחון העצמי שלה בחזרה. "יש לי חברים, עבודה נהדרת ואני באמת נהנית מחיי כעת", קובעת פלור בשמחה.