ארה"ב: הג'יפ נכנס לניקוי יבש

בעל עסק לניקוי יבש באריזונה שבארה"ב פשוט לא האמין שזה קורה לו. באמצע יום עבודה שגרתי נכנס אחד הלקוחות למכבסה - עם הרכב. "זו הפעם השלישית ב-3 השנים האחרונות שזה קורה", סיפר בעל המקום. קארמה רעה? יכול להיות, אבל החדשות הטובות הן שאיש לא נפגע

זה היה אחד מאותם ימים שגרתיים בעסק לניקוי יבש של דיוויד רדיש מאריזונה שבארצות הברית. מכונות הכביסה פעלו, לקוחות הגיעו עם פרטי לבוש לניקוי ודבר לא בישר על שעתיד להתרחש. עד שלפתע, הגיח ג'יפ היישר לתוך המכבסה.

נהגת בת 22 איבדה שליטה על הג'יפ והתנגשה עמו בחלון הקדמי. למרבה המזל היא נעצרה מטרים ספורים מבלי שפגעה במישהו. מצלמות האבטחה תיעדו את ההתנגשות, אך מלבד ההרס הן קלטו את הייאוש של בעל המקום, שחוזה בהתנגשות בפעם השלישית.

"התגובה שלי הייתה 'הו לא, לא שוב!'", סיפר רדיש לאחר המקרה. "זו הפעם השלישית בשלוש השנים האחרונות שמכונית מתנגשת בעסק שלי". הנהגת הסבירה שרגלה החליקה מדוושת הבלם, אך לדבריו של רדיש אחרי שלוש פעמים אפשר כבר לומר שמדובר בקארמה רעה.

למרבה המזל איש לא נפגע באירוע ורדיש אפילו צחק כשגילה שהנהגת הצעירה הפילה את הכביסה שהביאה עמה. מה שפחות הצחיק אותו הוא הנזק שנגרם למכבסה שמוערך בכעשרת אלפים דולר.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק