כך נשמע השכן של וודס לאחר התאונה

שכנו של טייגר וודס שמע ביום שישי האחרון את רגע התנגשות מכונית הקאדילק של הספורטאי בעץ- ורץ מיד החוצה. כשהבחין בוודס שוכב על הקרקע מחוסר הכרה, התקשר למוקד 911 של המשטרה. כך נשמע אותו שכן מבוהל ברגעים לאחר התאונה - שהפכה מאוחר יותר לשערורייה עסיסית החושפת פרשיית אהבים שניהל וודס

הרגעים הראשונים מיד לאחר התאונה של טייגר וודס: שלושה ימים לאחר התקרית המביכה של הספורטאי העשיר בעולם, מתפרסמת הבוקר שיחת הטלפון של שכנו עם כוחות החילוץ והמשטרה. וודס מסרב לשתף פעולה עם המשטרה לאחר שהתנגש עם מכונית הקאדילק שלו במטף כיבוי אש ובעץ ביום שישי האחרון.

השכן ששמע את הרעש מהתאונה יצא מביתו, ראה את מכוניתו המרוסקת של וודס והתקשר למוקד המשטרה של ארה"ב - 911. השכן המבוהל לא הצליח להבחין האם וודס נושם, משום שהוא שכב על הקרקע לצד המכונית כשהוא מחוסר הכרה.

תמלול שיחת השכן שהוקלטה במוקד המשטרה:

מוקדנית: 911, מה מקרה החירום שלך?
השכן: אני צריך אמבולנס בדחיפות. יש כאן גבר על הקרקע מחוץ לביתי. הוא נכנס בעמוד.
מוקדנית: האם זו תאונת דרכים?
השכן: כן, זו תאונה.
מוקדנית: האם יש לכודים בתוך המכונית?
השכן: לא, הם שוכבים על הקרקע עכשיו.
מוקדנית: הישאר על הקו...זה מחוץ לביתך, נכון?
השכן: תביא מים.
צוות החילוץ: אנחנו על הקו. מה הכתובת?
השכן: וינדרמר, פלורידה.... יש לי שכן, הוא התנגש בעץ. יצאנו לראות מה קרה. אני רואה אותו , שוכב על הקרקע.
צוות החילוץ: הוא מחוסר הכרה?
השכן: כן
צוות החילוץ: אתה יכול לומר אם הוא נושם?
השכן: אני לא יודע
צוות חילוץ: עזרה בדרך, מה צבע המכונית?
השכן: "אסקלייד" שחורה

בשלב זה של השיחה נשמעים קולות רקע של אנשים השואלים מה קורה. השכן מסביר להם שהוא עם כוחות החילוץ על הקו. "אנחנו לא יודעים מה קרה פה", אומר השכן ונשאר על הקו עד להגעת כוחות החילוץ. וודס, כידוע, אושפז בבית החולים במצב קל.

בינתיים, שערוריית הספורטאי ממשיכה לסקרן את העולם. הבוקר פירסם וודס באתר הרשמי שלו כי הוא לוקח אחריות מלאה על התאונה. תחילה אמרו שמדובר בתאונת דרכים ליד הבית שלו סמוך לשעה 2:30 לפנות בוקר. אך מאוחר יותר התברר שמאחורי התאונה מסתתר סיפור עסיסי מאוד בתוך המשפחה. וודס הותקף באופן אלים על ידי אשתו, ככל הנראה לאחר ויכוח על פרשייה רומנטית שוודס מנהל מחוץ לנישואים.

אשתו הראתה לו שלמחבטי הגולף הרבים בבית יש שימוש נוסף - היא תקפה אותו עם אחד כזה. כשוודס ברח מהבית עם רכבו הוא איבד שליטה והתנגש בעץ.