ארה"ב: 4 קציני משטרה נרצחו במארב בתוך בית קפה

שוב זה קורה בארה"ב: שני חמושים נכנסו בשעת בוקר לבית קפה סמוך לבסיס צבאי במדינת וושינגטון, וירו למוות ב-4 קציני משטרה שישבו לשתות קפה. היורים - אחד לבן והשני שחור עור - נמלטו מהמקום, השוטרים מתו במקום. דובר השריף: "זה היה פשוט אמבוש"

חודש לאחר מסע הרצח בבסיס הצבא האמריקני בפורט הוד, זה קורה שוב: 4 קציני משטרה נורו למוות במה שנראה כמו מארב מתוכנן בבית קפה סמוך לבסיס חיל האוויר האמריקני במדינת וושינגטון. על פי הדיווחים הראשוניים מארה"ב, 4 אנשי משטרה, שלושה גברים ואישה, נרצחו על ידי שני יורים - האחד לבן והשני שחור-עור, בבית קפה סמוך לבסיס צבאי במדינת וושינגטון.

השוטרים נרצחו בתוך בית הקפה בזמן שעסקו בעבודת ניירת של תחילת משמרת, באמצעות מחשבים ניידים שברשותם. מיד לאחר הירי, בו נהרגו הארבעה במקום, נמלטו היורים. חוקרי המשטרה בארה"ב מעריכים כי מדובר במארב מתוכנן, ולא כחלק משוד או אירוע דומה.

"זה היה פשוט אמבוש", אמר דובר משרד השריף המקומי והוסיף: "זו הייתה מעין הוצאה להורג. היורים נכנסו בכוונה ברורה להרוג שוטרים". שני עובדים ומספר לקוחות שהיו במקום עוברים תיחקור על ידי כוחות הביטחון כדי לנסות ולהבהיר את שאירע במקום.

בית הקפה "פורזה" הוא חלק מרשת פופולרית במדינת וושינגטון והסניף בו אירע הירי נמצא לא רחוק מהעיר סיאטל. בעלי רשת בתי הקפה אמר שהצוות חש בטוב והוא נחקר על ידי כוחות המשטרה, וכי הדאגה העיקרית של כולם ברגעים אלו היא משפחות השוטרים שנרצחו.