סרטון כדור ההרס מעיף רכב מהכביש התברר כפרומו לסרט

כדור שנועד להריסת מבנים משתחרר ומול המצלמות - ומעיף רכב מהכביש: סרטון הווידאו הזה צולם בניו יורק, אבל העלילה מתאימה דווקא לאולפני הסרטים המצוירים. אתרי חדשות בכל העולם העלו את הסרטון המבהיל למדי, עד שהתברר שמדובר בסרטון ויראלי - פרומו לסרט "The Other Guys". גם אנחנו נפלנו בפח

לפני כמה ימים פרסמנו כאן את הסרטון החדש שזוכה לפופולריות רבה באתרי הווידאו האמריקנים וגם כאלו שמחוץ ליבשת הצפונית: כדור ענק שנועד להרוס מבנים משתחרר מהריסות בניין במרכז עירוני, צובר מהירות ופוגע ברכב משפחתי שחולף ברחוב ממול. הרכב מתרומם באוויר ועף לכיוון המדרכה שבצידו השני של הכביש.

לא היה ברור איפה צולם האירוע. באחד הפורומים האמריקנים נטען שהאירוע שיתק את התנועה בקווינס - ניו יורק, אבל התיעוד נראה כאילו נלקח מסצינה בסרט מצויר. מיד אחרי פגיעת כדור ההרס, ההמונים מתאספים סביב הרכב שחטף את הכדור - כשנראה כלל לא ברור אם הנוסעים שרדו את התאונה.

רק כעבור כמה ימים התברר שמדובר בצילומים מתוך הסרט "The Other Guys", שצפוי לצאת לאקרנים בקרוב. מתברר שמערכות חדשות ואתרי אינטרנט בכל העולם העלו לאוויר את הסרטון הוויראלי הזה מבלי לדעת שמדובר בפרסומת חינם לסרט, וגם אנחנו במערכת חדשות 2 באינטרנט נפלנו בפח - עד שהבלוגר עידו קינן ("חדר 404") העמיד אותנו על טעותנו המרה.