דרוש לאוניברסיטה: חוקר חשפניות

תפקיד לא שגרתי במיוחד נפתח באוניברסיטת לידס היוקרתית. במודעה שפורסמה השבוע התברר כי הם מעוניינים לאייש משרה של חוקר במועדון חשפנות. על מי שמעוניין בתפקיד יש להציג ניסיון קודם בנושא, וחשוב שיידע כי הוא עתיד לראיין כ-300 חשפניות מרחבי בריטניה

סביבת מחקר מיוחדת. ארכיון (רויטרס)

יש עובדי אקדמיה שזוהי יכולה להיות עבודתם חלומותיהם: האוניברסיטה הבריטית המכובדת בלידס פרסמה השבוע מודעת דרושים יוצאת דופן. המשרה המוצעת היא של לא פחות מאשר חוקר מועדוני חשפנות.

התפקיד הנחשק הוצע מטעם הפקולטה לסוציולוגיה ומדיניות ציבורית. הגדרתה הרישמית כפי שפורסמה במודעה היא: "משרת חוקר - התחזקותה ונהליה של החשפנות ומועדוני סקס, והרגלי הצריכה של בילויי הלילה". עוד הודגש במודעה כי ניסיון קודם בתחום המחקר של תעשיית הסקס מהווה יתרון לקבלת המשרה.

החוקר או החוקרת שיזכו בתפקיד צפויים לעבוד בצוות של האקדמיה, ויחד יחקרו בין היתר את מאפייני הריקודים האירוטיים במועדוני החשפנות, וכיצד מועדוני החשפנות הפכו להיות מוקד בילוי מקובל ושיגרתי ברחבי בריטניה. עוד במסגרת עבודה המוצעת, יהיה על החוקר ליראיין כ-300 חשפניות ממספר ערים ברחבי המדינה, וזאת כדי לשפוך אור על התופעה.