למכירה: בושם מה-DNA של מייקל ג'קסון

על הבשמים של ג'ניפר לופז ובריטני ספירס כולם כבר שמעו, אלא שעכשיו, חברה בריטית טוענת כי היא מייצרת בשמים מהקוד הגנטי של מפורסמים. לטענת החברה, הם ייצרו בושם של מייקל ג'קסון מהשיער שלו. אז אם אתם מתגעגעים למלך הפופ, עכשיו, אולי תוכלו גם להריח אותו

הבושם החדש של מייקל ג'קסון (רויטרס)

לא מעט זמרים וכוכבים מוציאים בשמים ייחודים שנקראים על שמם. אבל עכשיו יש בשורה ריחנית במיוחד למעריציו של מייקל ג'קסון: בקרוב תוכלו לרכוש בושם של הזמר המת שמיוצר מתמציות של די.אן.איי שהוצאו משערו, ואולי להריח ממש כמוהו - כך מדווח עיתון הסאן.

חברת הבשמים שנקראת "בושם ריח ה-DNA שלי", טוענת כי באפשרותה ליצור ריחות בשמים שמופקים מהקוד הגנטי האנושי. לטענת גורמים בחברה, לאחרונה הם התחברו עם אדם בשם ג'ון רזינקוף, שברשותו אוסף גדול והיסטורי של שיער אדם, כולל שיערו של ג'קסון.

על פי אתר האינטרנט של החברה, ניתן להפיק בושם מהשיער, גם אם הוצא עם זקיק השערה, וגם אם לא. "בחברה שלי יש שיער של סלבריטאים מפורסמים, והצלחנו לעשות באמצעות הנדסה ייחודית דגמי בושם של כל הסלבריטאים", מסביר רזינקוף. "אנחנו מוכרים גם בשמים של אלביס פרסלי, מרילין מונרו, נפוליאון ואפילו של אדוארד הרביעי".