מדענים בבולגריה: זיהינו חייזרים על כדור הארץ

האם בולגריה היא היעד המועדף על חוצנים? מדענים ב"מכון לחקר החלל" בבולגריה - גוף מדעי רציני לכל הדעות - טוענים כי הם ישנם חייזרים החיים בינינו על כדור הארץ. לדבריהם, נוצרה תקשורת עם החייזרים והם הצליחו להעביר להם מספר שאלות. "הם לא עוינים כלפינו, להפך - הם מעוניינים לעזור לנו", אומרים החוקרים

חייזרים, אוהבים בורקס? (חדשות 2)

יש אנשים שמאמינים בחיים על כוכבים רחוקים, ויש כאלו שמשוכנעים כי ראו חלליות. אבל מכל משוגעי החוצנים למיניהם - דווקא מדענים של ממשלת בולגריה הודיעו כי הם בטוחים שחייזרים חיים כבר בינינו, כאן על כדור הארץ, וכי הם כבר מתקשרים עימם.

מדענים מ"המכון לחקר החלל" בבולגריה טוענים כי הם פיענחו סט מורכב של סמלים, שנשלחו אליהם על ידי חייזרים. לדבריהם, אותם חוצנים השיבו להם כבר על 30 שאלות שהפנו אליהם.

לאצ'זר פיליפוב, סגן מנהל המרכז לחקר החלל באקדמיה למדע במדינה, אישר את הידיעות אודות ה"תקשורת" שנוצרה בין החוקרים לחייזרים. עוד הוסיף המדען כי כעת צוותי המחקר מנסים לפענח 150 עיגולים בשטחים פתוחים ברחבי בעולם, שעל פי אמונתם מהווים תשובה לשאלות שהעבירו.

"החייזרים מעוניינים לעזור לנו"

"חייזרים נמצאים כעת מסביבנו, וצופים בנו כל הזמן", אמר פילופוב לתקשורת המקומית. "הם לא עוינים כלפינו, נהפוך הוא, הם מעוניינים לעזור לנו אך לא הצלחנו עדיין למצוא דרך לתקשר עימם באופן ישיר".

לדברי חוקר החלל, אפילו הכנסייה הקתולית והוותיקן הסכימו כי קיימים חייזרים וחיים אחרים בכוכבי לכת רחוקים, אך הדרך לתקשר עם אותם חוצנים תצליח רק בעזרת המחשבה ולא בעזרת גלי רדיו.

הטענות מעוררות המחלוקת של חוקרי החלל בבולגריה יצרו סערה במדינה, ובשבוע שעבר אף נרשם עימות בנושא בין שר האוצר הבולגרי לבין נשיא המדינה גיאורגי פארבנוב.

עוד בנושא:

המדענים חושפים: חייזר תינוק

הוותיקן: יכול להיות שיש חייזרים