כוכבי הריאליטי התפלחו לבית הלבן

השירות החשאי חוקר כיצד הצליחו זוג כוכבי ריאליטי להסתנן לארוחת ערב חגיגית שקיים הנשיא אובמה בבית הלבן, מבלי שהוזמנו אליה. הזוג שהשתתף בתכנית "עקרות הבית האמיתיות בוושינגטון" חדר לארוחה רשמית שאליה מוזמנים מעטים בלבד, ואף הגדיל לעשות כשהצטלם לצד בכירים בבית הלבן והעלה את התמונות לפייסבוק

בני זוג אמריקנים נועזים במיוחד החליטו שברצונם לפגוש את בני הזוג ברק ומישל אובמה ולהצטרף אליהם לארוחת ערב חגיגית. הם לא נתנו לעובדה שלא קיבלו הזמנה לארוחה להפריע להם, והופיעו בבית הלבן לבושים במיטב בגדיהם כשהם מצוידים במצלמה שתיעדה את הביקור.

כעת בודקים בשירות החשאי כיצד נכנסו בני הזוג טארק ומישל סלאחי לארוחת הערב המאובטחת שבה נכח הזוג הנשיאותי יחד עם אישים בכירים נוספים בממשל שנערכה לכבודות של ראש ממשלת הודו.

למרות התקלה החמורה, בבית הלבן מבהירים שאיש מהנוכחים בארוחת הערב לא היה נתון בסכנה בשום שלב של הערב. "כל האורחים עברו בדיקה במגנומטר לפני כניסתם כדי לוודא שאינם נושאים כלי נשק", אמר דובר השירות החשאי.

הזוג המוזר שהשתתף בפיילוט של תכנית הריאליטי "עקרות הבית האמיתיות של וושינגטון" בארצות הברית הגדיל לעשות, ותיעד את הביקור בעזרת תמונות שהופיעו אחר כך בעמוד האישי שלהם בפייסבוק. בתמונות שהעלו לרשת, נראו בני הזוג בחברת סגן הנשיא ג'ו ביידן, מנחת תוכנית הבוקר של ABC רובין רוברטס, מלחין בתעשיית הקולנוע ההודית ואף עם ראש המטה של הבית הלבן, רם עמנואל, אותו הם תייגו בטעות כ"רון".

 הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק