מורה לדת שקיימה יחסי מין עם תלמיד תישלח למאסר

לא ברור מה גרם למורה לדת, בריטית בת 39, ליצור קשר מחוץ לשעות הלימודים עם תלמיד שלה ברשת פייסבוק במטרה לקיים עימו יחסי מין. השניים שכבו במקומות ציבוריים וגם בביתה של המורה. הם הגדילו לעשות ואת החוויה המשותפת הם הנציחו באמצעות קעקוע. השופט החליט שעונש מאסר הוא בלתי נמנע ושלח אותה ל-32 חודשים בכלא

לו רק היית קצת פחות המורה שלו, זה אולי היה חוקי (dailymail)

מורה לשיעורי דת מבריטניה נידונה ל-32 חודשי מאסר לאחר שקיימה יחסי מין עם תלמיד שפיתתה באמצעות רשת הפייסבוק. המורה, מדלן מרטין בת ה-39 שמלבד עיסוקה היא גם אם לשני ילדים, הודתה שקיימה יחסים מיניים עם הנער בן ה-15 במהלך רומן שנמשך שמונה ימים.

היחסים שהחלו כידידות הדוקה בין השניים, הפכו במהרה ליחסים מיניים כפי שתיארה התובעת: "היא הסיעה את הנער ברכבה לפארק ציבורי, שם הם קיימו יחסי מין בהסכמה". בהמשך, סיפרה התובעת כיצד המורה ביצעה בתלמיד מין אוראלי, עד שאיש ביטחון הבחין בהם וביקש מהם לעזוב את המקום".

במהלך המשפט סיפרה המורה כיצד היא עשתה כל שביכולתה כדי למנוע מהסוד הגדול להתגלות. היא פתחה חשבון חדש בפייסבוק, ואפילו סידרה לילדיה ערב בילוי מחוץ לבית כדי שתוכל לארח את התלמיד לערב רומנטי. השניים אף עשו קעקוע משותף, עליו שילמה מרטין.

"איבד את הניצוץ"

הקשר בין השניים הסתיים בחודש פברואר אך כחודשיים לאחר מכן סיפר הנער על שהתרחש לבני משפחתו והם עודדו אותו להתלונן במשטרה. הנער גם עזב את בית הספר בו למד מכיוון שסבל מהקנטות של תלמידים. "שמתי לב שהוא פתאום לא מתעניין בתחביבים שהרבים שהיו לו, הוא פשוט איבד את הניצוץ בעיניו", סיפרה אמו של הנער.

השופט ג'ונתן גיק, אמר לנאשמת: "זהו סיפור עצוב לכל המעורבים, חבל שמעלת באמון שניתן לך מתוקף היותך מורה ומחנכת על ידי התלמידים, והדחת את הנער לקיום יחסי מין, דבר שלא היה צריך לקרות בשום מצב".

באם תורשע, מרטין צפויה להיות רשומה לכל ימי חייה כעבריינית מין, מה שבטח לא יעזור לה במציאת עבודה לאחר שתצא מכתלי הכלא.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק