כך נראה הפושע המבוקש בבוליביה

אמנם התמונה הזו נראית כאילו היא לקוחה משיעור ציור בכיתה ג', אך למרבה הפלא מדובר בתמונת קלסתרון של רוצח מסוכן מאוד בבוליביה, שצייר עד ראייה לרצח. קשה להאמין שמישהו חשב שהקלסתרון הזה יסייע למהלך החקירה, אך למרבה הפלא החשוד נתפס בסופו של דבר

האם אתם מזהים את החשוד שבתמונה? (חדשות 2)

משטרת בוליביה הצליחה ללכוד אדם שהיה מבוקש בחשד לרצח נהג מונית בזכות, או אולי למרות, תמונת הקלסתרון הגרועה ביותר שפורסמה אי פעם. גופתו של נהג המונית נמצאה במרץ האחרון לאחר שנדקרה אחת עשרה פעמים ונשרפה.

האש השמידה את הראיות בזירה והיה נדמה שהרוצח האכזרי לא ייתפס לעולם. אולם שכן שראה את החשוד, מסר עדות למשטרה ואף צייר את הקלסתרון שלפניכם. התמונה אולי מפלילה את הקוסם מארץ עוץ ועוד אלפי אנשים שמסתובבים בעולם, אך באופן פלא - החשוד נתפס ונעצר.

מהדורת החדשות בבוליביה הציגה את תמונת הקלסתרון, שנראית יותר כמו ציור של ילד בגן, וביקשה את עזרת הציבור באיתור הרוצח האכזרי. על פי החוק בבוליביה , אין אפשרות להציג את פניו של החשוד, ומגישי החדשות השתמשו בקלסתרון בכל פעם שדיברו על המבוקש.

עדיין לא ברור מה היה חלקה של התמונה באיתור החשוד, אך השידור של מגישי החדשות שמציגים את התמונה בשפה הספרדית, הפך ללהיט באתר יו טיוב וגרף עשרות תגובות ברשת.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק