שוויץ: דב התנפל על מבקר בגן החיות

אחד המבקרים שמעד ונפל לתוך מתחם הדובים החומים בפארק הדובים בברן שבשוויץ, לא ציפה לקבלת פנים שכזו. אחד הדובים התנפל עליו, נשך אותו בפניו וגרם לו לחבלות בכל חלקי גופו. דקות ארוכות חלפו עד שהמשטרה השתלטה על הדב. אחד המבקרים תיעד את דקות הזוועה

תוקף באכזריות (חדשות 2)

דקות של אימה בגן החיות: מבקר בפארק הדובים בעיר ברן שבשוויץ, אשר מעד ונפל למתחם בו מוחזק אחד הדובים בפארק - הותקף באכזריות ונפצע קשה. רגעי האימה שעברו עליו תועדו על ידי אחד המטיילים בפארק.

האירוע התרחש בסוף השבוע שעבר, שעה שאחד המבקרים בפארק טיפס על קיר המתחם בניגוד להנחיות - ולפתע מעד ונפל לגן בו חיים כמה דובים. ביניהם היה גם פין, דב חום בן ארבע, שזיהה את האורח הבלתי צפוי, והתנפל עליו מיידית. המבקרים שהבחינו בנעשה דיווחו על כך לרשויות הפארק - שהזעיקו מייד את כוחות המשטרה.

"אף אחד מהעוברים והשבים לא עשה שום דבר"

בינתיים, המבקר המסכן היה נתון לרחמיו של הדב - שלא נהג בשיטת הרחמים, בלשון המעטה. הוא נשך אותו בכל חלקי גופו, פצע אותו בפניו וגרם לו לחבלות קשות. דקות ארוכות חלפו עד שהגיעו השוטרים, חמושים בנשק חם ומלווים בשירות הווטרינארי. דקות נוספות עברו עד שהצליחו לירות ולהרדים את הדב פין.

המבקר הפצוע טופל תחילה בשטח - ולאחר מכן פונה לבית החולים המקומי. "הדב פשוט התייחס אליו כמו בובה שנפלה לידיו", אמרו עוברי אורח שהיו עדים לרגעים המזוויעים. "אנשים צעקו להשליך אבנים לעבר הדב - אך אף אחד לא עשה שום דבר". כעת בודקים בפארק מה יעלה בגורלו של פין, וייתכן שהעובדה שהמבקר מלכתחילה לא צריך היה לטפס על הקיר ממנו מעד בסופו של דבר, תציל את חייו של הדב הצעיר.

ברלין: דב תוקף אישה בגן חיות

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2