בריטניה: בן 4 הפך לאימת בית הספר

בית ספר מקומי בבריטניה נאלץ להתמודד בתקופה האחרונה עם תלמיד בן 4 בלבד, שמפגין אלימות יוצאת דופן כלפי מוריו. בחודשיים הראשונים בכיתה הכה נמרצות שני מורים והושעה 4 פעמים מבית הספר. כעת הוחלט שהצעיר מסוכן והוא סולק מיידית. אמו של התלמיד יוצאת במתקפה "איך מצפים ממנו לבגרות?, הוא עדיין לא בן 5"

מקנזי דונקלי, אימת בית הספר (the sun)

כנראה שלא רק תלמידי ישראל מאבדים שליטה: ילד בריטי קטן, בן ארבע בלבד, הצליח להפוך לאימת המורים בבית ספרו. אל תתנו לפרצופו התמים של מקנזי דונקלי להטעות אתכם. הוא סולק בבושת פנים מבית הספר המקומי בפרסטון לאחר שהכה מורים ויצר כאוס יוצא דופן בשעות הלימודים.

לדברי הנהלת בית הספר בו למד מקנזי, רק בחודשיים הראשונים של הלימודים הושעה התלמיד ארבע פעמים בשל התנהגות פראית. עוד הם מוסיפים, כי הצעיר תקף פיזית שני מורים במהלך שהותו בין כותלי בית הספר.

באחד ממקרי התקיפה נטען כי מקנזי הכה מורה בחוזקה לאחר שדרשה ממנו להפסיק להדליק ולכבות את האור בכיתה. למרות ניסיונות חוזרים ונשנים להחזיר את התלמיד לתלם, הוא סירב לשתף פעולה עם מוריו ופעל באלימות יוצאת דופן לגילו.

אימו של מקנזי, שלי בת 27, אמרה שגירושו של בנה מהלימודים "זו בושה" ותקפה בחריפות את צוות בית הספר. "אם הוא תקף מורים, אין כל סיכוי שהוא באמת התכוון לפגוע בהם", אמרה. "הוא ילד טוב אך בית הספר מאיים עליו כמו נער בריון. הם אומרים שהוא לא בוגר, אך איך הוא יכול להיות בוגר אם הוא עוד לא בן חמש?!".

למרות הטענות החריפות נגד המוסד הלימודי, בית הספר עומד על שלו ומסרב להחזיר את מקנזי לשורותיו, בשל "התנהגות אנטי-סוציאלית" מצידו. כעת הרשויות מנסות לסייע למקנזי הקטן למצוא מסגרת לימודים אחרת, שתסכים לקבל אותו.