למכירה ברשת: מוחו של בניטו מוסוליני

למשך מספר שעות הופיעה באתר "אי ביי" הצעה למכירת מוחו ודגימות דם של המנהיג שהוביל את איטליה הפאשיסטית במלחמת העולם השנייה. בתו שקיבלה את הדיווח על כך טענה: "בחנות הווירטואלית דרשו בעבור ההצעה 15 אלף אירו". הנהלת החנות פסלה את ההצעה והסירה אותה מהאתר. השאלה הגדולה: כיצד הגיע ה"מוח" למכירה ברשת?

מוסוליני. מוח של פאשיסט (טלגרף)

מוחו של הדיקטטור למכירה? אלסנדרה מוסוליני, בתו של מנהיגה הפשיסטי של איטליה במלחמת העולם השנייה בניטו מוסוליני, זועמת בימים האחרונים על הדיווחים, לפיהם הוצעו למכירה מוחו ודגימות דם של אביה בחנות הווירטואלית "אי-ביי".

בחנות הוצגה למשך מספר שעות ההצעה ה"מפתה" משהו לרכישה, בתמורה ל-15 אלף אירו. ואולם, מהנהלת החנות מסרו כי פרסום ההצעה נפסל, מה גם שאף אחד לא הגיש הצעה כספית בעבור ה"מוח" הפשיסטי. "ההנהלה אוסרת על הצעתם למכירה של חלקי גוף ומסירה הצעות כאלה מהאתר", נמסר הלילה.

בתו של מוסוליני טוענת כי חלקי גופו ודגימות הדם של אביה ייתכן ונגנבו מבית חולים במילאנו, שם הוחזקו בצנצנות מיוחדות. הם הגיעו לשם מייד לאחר שנלקחו מגופתו, שנתלתה באפריל 1945 בעיר. באיטליה התעוררה סערה בעקבות הדיווחים על המכירה השערורייתית ברשת. "זה דבר חמור מאוד", אמר אחד ממנהיגי מפלגות הימין במדינה. "אלו הם דברים שאנו מגנים".

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עקבו אחר הטוויטר של חדשות 2