מלך הפופ במכירה פומבית

מותו של מלך הפופ ממשיך לייצר אירועים יוצאי דופן. הפעם, במכירה פומבית בניו יורק נמכרה הכפפה המפורסמת של ג'קסון בלא פחות מ-350 אלף דולר. חלק מהפריטים האחרים, שהיו שייכים בעבר לזמר המפורסם והוצעו לציבור, נמכרו במחיר גבוה פי 20 מהערך המקורי שיוחס להם טרם האירוע

350 אלף דולר לכפפה של ג'קסון (חדשות 2)

הכפפה הלבנה המפורסמת של מייקל ג'קסון, נמכרה אתמול בעבור 350 אלף דולר, במכירה פומבית למזכרות, ובכך עברה בהרבה את ההערכות המקדימות למחיר המכירה - 50 אלף דולר. דארן ג'וליין, שניהל את המכירה הפומבית, קרא לכפפה "הגביע הקדוש של ג'קסון".

ההצעות לכפפה שלבש ג'קסון כשהוא העלה לבמה לראשונה את "ריקוד הירח" המפורסם שלו ב-1983, התחילו בעשרת אלפים דולר וקפצו מיד ל-120 אלף ומשם ל-350 אלף - סכום המכירה. רוב הפריטים של ג'קסון שנמכרו הגיעו מחברים ובני משפחה להם הוא נתן אותם, סיפר מנהל המכירה.

הג'קט השחור שלבש ג'קסון בסיבוב הופעות עולמי ב-1989 נמכר ב-225 אלף דולר, סכום גבוה פי 20 מההערכות הראשוניות. בוחרים ומעריצים הגיעו ל"הארד-רוק קפה" בכיכר ה"טיימס" בניו יורק לאירוע שכלל מכירת מכונית בה נהג מלך הפופ וגם גיטרה בה ניגן הזמר דייויד בואי.

"מעולם לא יצא לי לראות את מייקל, ועכשיו שהוא כבר איננו, זה הכי קרוב שאפשר להיות אליו" אמרה יסמין מור, סטודנטית בת 19 ממנהטן שהגיעה לאירוע. בית המכירות הפומביות העריך את אוסף הפריטים של ג'קסון בין 80 ל-100 אלף דולר. אך לבסוף רבים מהפריטים נמכרו במחיר גבוה פי 20 מהערכות המחיר שיוחסו להם.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הווידאופדיה: מייקל ג'קסון