הנהגת הציעה לשוטר: סקס במקום דוח

פלורידה, ארה"ב: שוטר תנועה עצר רכב שנסע במהירות מופרזת. הנהגת שהבינה שנתפסה, החליטה לנסות הצעה מגונה - יחסי מין תמורת ביטול הדוח. "אפשר לפתור את זה איכשהו - אתה יודע למה אני מתכוונת?", אמרה הנהגת. הבעיה הייתה שהשוטר לא התלהב מההצעה, ושחילופי הדברים תועדו במלואם במצלמה שבניידת המשטרה. כך זה נשמע

מה אומרים לשוטר שתפס אתכם על נסיעה במהירות מופרזת? שאיחרתם לעבודה? שהאישה עומדת ללדת? מתחננים שיוותר לכם? הנה אישה אחת מפלורידה, שנקטה בצעד באמת יוצא דופן כדי להתחמק מדוח: להציע סקס לשוטר.
 
התקרית התרחשה בימים האחרונים בעיר האמפטון בפלורידה, ארה"ב. שוטר התנועה סטיבן דונלדסון איתר נהגת שנוסעת במהירות של 70 קמ"ש בכביש בו מותר לנסוע במהירות של 30 קמ"ש בלבד. כשהוא עצר את האישה הזו - בקי טילמן, באשמת מהירות מופרזת, היא ניסתה לשחד אותו ולבטל את הדו"ח - בתמורה ליחסי מין.

"היא נגעה בטבעת הנישואין שלי באצבע שלה", מספר השוטר, "ואמרה 'אני יודעת שאתה נשוי , מה - אף פעם לא בגדת באשתך?'". חילופי הדברים בין השוטר לנהגת תועדו במלואם במצלמה הממוקמת בקדמת הניידת. "אתה לא יכול לעשות לי טובה?", אמרה הנהגת השובבה, "אפשר לפתור את זה איכשהו - אתה יודע למה אני מתכוונת?"

השוטר שכבר הבין פחות או יותר לאן זורמים העניינים, שאל: "האם את מתכוונת למשהו מיני?". הנהגת לא התבלבלה ואמרה: "אנחנו יכולים לעשות את זה במושב האחורי של הרכב שלך".

"אזקתי אותה, והיא עדיין חשבה שזה משחק"

לדברי השוטר ההמום, טילמן אמרה שהיא מוכנה לעשות הכל כדי להתחמק מדו"ח על סך 191 דולר. היא עזבה אחרי שכבר קיבלה דו"ח, אבל כמה דקות מאוחר יותר, לטענת השוטר, היא חזרה, נופפה לו והציעה את ההצעה המגונה שוב. "היא פוגעת בי, היא פוגעת למעשה בכל שוטר", אומר עכשיו השוטר.

ביום שלמחרת מפקד המשטרה צפה בקלטת והסכים שהשוטר היה צריך לעצור את הנהגת הפוחזת במקום. דונלדסון נסע לביתה כדי לעצור אותה, אבל הנהגת חשבה שהוא הגיע כדי 'לממש את העסקה'. "אזקתי אותה והשלכתי אותה למושב האחורי", אמר השוטר, "והיא עדיין חשבה שמדובר במשחק". רק כשהנהגת הבינה שהיא בצרות,  היא אמרה שהכל נעשה בצחוק. אבל כמו שאומר השוטר: "כנראה שאין כאן שום דבר מצחיק".