מלכת הדראג הברזילאית איבדה את הכתר - ואת הפאה

טקס בחירת "מלכת הדראג" - מלכת היופי של ה'דראג קווינס' - של ברזיל הפך השנה ל"קרב חתולות" של ממש. אחת המתמודדות המאוכזבות שלא זכו בתואר החליטה לנקום במלכה הנבחרת, ובשעה שזו התראיינה לטלוויזיה, התקרבה מאחור וחטפה מראשה של המלכה את הכתר - יחד עם הפאה שעל הראש. צפו בתקרית המשעשעת

תחרות מלכת היופי של ה'דראג קווינס' בברזיל הפכה השנה ל"קאט-פייט" של ממש, כשאחת המתמודדות המאוכזבות גנבה מראשה של הזוכה את הכתר – יחד עם הפאה שעל ראשה.

בתחרות "מיס ברזיל גיי" השנתית משתתפות - שלא לומר משתתפים - מלכות "דראג" מרחבי ברזיל, כל אחת מייצגת את המדינה המקומית. אלפי מעריצים טסים מכל רחבי יבשת אמריקה הלטינית כדי לצפות בתחרות יוצאת הדופן הזו.

אלא שהשנה, תחרות מלכות היופי הזו זכתה לתשומת לב בינלאומית נרחבת. רגע לאחר הזכייה בתואר הנחשק, כשהתייצבה המלכה הנבחרת לראיון החגיגי מול מצלמות הטלוויזיה, ניצלה אחת המתמודדות המאוכזבות שלא זכו בתואר את הרגע המתאים – לנקמה מתוקה.

היא התקרבה בחשאי מאחור אל המנצחת, ולפתע שלחה יד וגנבה את הכתר שלראשה של המלכה – יחד עם הפאה שעל ראשה. מלכת היופי ההמומה נותרה עם שערה הקצר והבעה של תדהמה על פניה, בעוד על הבמה התפתחה מהומה של ממש. 

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק