האם אופרה ווינפרי עוברת לפוליטיקה?

האינטרנט כמרקחה: רבבות גולשים לא נותרו אדישים להודעתה המפתיעה של כוכבת הטלוויזיה הגדולה בארה"ב על פרישתה מהנחיית תכניתה. בזה אחר זה הציפו את רשת הטוויטר אלפי הודעות שמנסות לחזות מה יהיה הצעד הבא של הכוכבת המצליחה: אחרי הראיון האוהד עם שרה פיילין, אל תתפלאו אם תראו אותה בקרוב מצטרפת לפוליטיקה

"אני אוהבת את התכנית, היא הייתה החיים שלי, אבל אני אוהבת אותה מספיק כדי לדעת שהגיע הזמן לומר שלום", אמרה אופרה לקהל הצופים במהלך התכנית ששודרה היום בארה"ב, "25 שנים זה המספר המושלם, וזה הזמן המושלם".

ההחלטה של כוכבת הטלוויזיה הגדולה ביותר בארצות הברית לפרוש בשיא הקריירה התקבלה בהפתעה גמורה, ומיליוני הצופים שליוו את תכניתה מדי שבוע ברחבי העולם מנסים להבין מה יהיה הצעד הבא של אופרה.

לקראת ההודעה על הפרישה, עדכנה ווינפרי את חשבון הטוויטר שלה ורמזה על משהו גדול שעומד לקרות. התגובות לא איחרו להגיע ואופרה נכנסה לרשימת ה"נושאים המדוברים" בטוויטר. מעבר לציוצי האבל על פרישתה של הכוכבת - החלו שמועות על כך שאופרה מתכוונת להיכנס לפוליטיקה.  

בשבוע האחרון היא ערכה ראיון אוהד במיוחד עם המועמדת הרפובליקנית לשעבר, שרה פיילין, לקראת צאת ספרה החדש של פיילין. "אופרה מראיינת את פיילין ואחר כך פורשת מהנחיית התכנית - ואין שום קשר בין השניים?", שאל אחד הגולשים. "האם נזכה לראות את המועמדת אופרה סוחפת אחריה את אמריקה כמו שסחפה את מיליוני הגולשים?", תהה גולש אחר.

מה שתחליט ווינפרי בסופו של דבר - רק ימים יגידו. רק תזכרו איפה ראיתם את זה לראשונה.