הכירו את השודד הכי מכוער בבריטניה

כשיופי הוא לא ממש התכונה הבולטת שלך, וכאשר השוטרים מצמידים לך את הכינוי "שרק", לא בטוח שכדאי לך לבחור לעצמך קריירה של שודד - זו עובדה שלמד דיוויד הוליוק בדרך הקשה. "זה אדם שצריך רק להסתכל על המראה כדי להבין שהפשע פשוט לא בשבילו", סיפר אחד השוטרים

השודד "שרק" ("מטרו")

יש אנשים שעולם הפשע הוא פשוט לא בשבילם. אחד מהם הוא דיוויד הוליוק בן ה-33 מהעיר מנצ'סטר שבבריטניה.

השודד המסכן החל אתמול לרצות את שלוש וחצי שנות המאסר שנגזרו עליו. כשאתה בולט בשטח במכוערותך ויש לך אוזניים שלא היו מביישות גם חיות בר רבות, אתה עושה את החיים לשוטרים הרבה יותר קלים.

"זה אדם שצריך רק להסתכל על המראה כדי להבין שהפשע הוא לא בשבילו", סיפר אחד מקציני המשטרה. "עם אוזניו הגדולות ופרצופו העגול ניתן להבחין בו גם ממרחק של קילומטרים. הוא כבר זכה אצלנו לכינוי "שרק", והוא כנראה אחד השודדים המכוערים ביותר באנגליה".

רכב המילוט התנגש בעץ

הוליוק היה חלק מכנופיה ששדדה בנק בסמוך לעיר פרסטון. הוא איים על טלרית בפטיש ענק, והוא וחבריו שדדו את הקופה. עדויות האזרחים הקלו מאוד על יצירת הקלסתרון לשודד האומלל.

זמן קצר אחרי שוד הבנק הוא נתפס. הוליוק וחבריו ניסו לשדוד רכב שהעביר כסף לתחנת דואר. הכנופיה הצליחה לקחת את הקופה ולהגיע לרכב המילוט. רכב משטרתי החל במרדף. רכב המילוט ברח לכביש צדדי - ולרוע מזלם של "שרק" וחבריו, הם התנגשו בעץ.

ללא שום בעיה הצליחה המשטרה לאתר את הוליוק ושניים מחבריו מתחבאים בגן סמוך.

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק