ניצל מרכבת דוהרת - פעמיים

פקח רכבות החליט "לא לסמוך על הנס": בתמונות מדהימות שנקלטו במצלמות האבטחה, מצליח האיש להתחמק ממסילה אחת לשנייה ולהינצל מהרכבת הדוהרת. קשה להאמין, אבל שניות אחר כך הוא הצליח להינצל פעם נוספת - הפעם מהרכבת שהגיעה מהכיוון השני. לראות ולא להאמין

ראינו כבר מספיק סרטים וקראנו כבר מספיק כתבות בשביל לדעת שפסי הרכבת הם דבר מסוכן. לא במקרה החדשות מדווחות לנו על טרגדיות שבהן הולכי רגל ונהגי מכוניות נדרסים למוות, ועובדה זו גם הפכה את הפסים למקום המועדף על אנשים שהחליטו לשים קץ לחייהם.

הסיפורים היותר מרגשים הם אותם "כמעטים". אותם אנשים שהיו קרובים כמה מאיות השנייה ממוות ודאי והצליחו עם הרבה מזל להינצל. אך מה תגידו על אדם שהצליח להתחמק לא פעם אחת, אלא פעמיים?

בצילומי מצלמות האבטחה שלפניכם ניתן לראות פקח רכבת בוחן ובודק את המסילות. מסיבה לא ברורה, הפקח לא יודע או לא מצפה לרכבת שדוהרת אליו במהרה. בנס, מצליח הפקח להתחמק ולקפוץ ובכך להינצל ממוות ודאי.

אך זה לא הסוף. אחרי הזינוק הוא מוצא את עצמו על המסילה בכיוון הנגדי. שניות אחר כך מגיעה רכבת נוספת, גם הפעם ישירות אליו. הפקח לא מתבלבל ומצליח פעם נוספת להתחמק מהרכבת ללא פגע.

נראה שברכת "הגומל" אחת לא תספיק לו הפעם...

צפו בשיכורה שניצלה מדריסת רכבת

תינוק נדרס ע"י רכבת - וניצל בנס

גם בישראל: קפצה מתחת לרכבת - וניצלה

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק