תאילנד: בן 8 נכנס לכוך להוציא סרגל ונתקע

דרמה בבית ספר בתאילנד: סאטאפורן בן ה-8 ניסה לעזור לחבר להוציא סרגל שנפל לכוך צר בעובי של 12 סנטימטרים, הוציא את הסרגל - אבל גופו נתקע בפנים. רק אחרי שעה ארוכה, בה שברו את הקירות חולץ הילד המבוהל מבין ההריסות ופונה במצב קל לבית החולים

תלמיד בית ספר בתאילנד בסך הכול רצה לחלץ סרגל - כשגופו הקטן נתקע בכוך צר במשך דקות ארוכות. כשהגיעו כוחות החילוץ הם שברו את הקיר, חילצו את הילד, אבל הכי חשוב - הסרגל הוחזר לבעליו בשלום.

הילד בן ה-8, סאטאפורן דוואננגצ'אום, נכנס לסדק הצר בעובי של 12 סנטימטר, לאחר שאחד מחבריו הפיל את הסרגל פנימה ונידב את סאטאפורן הדקיק שייחלץ את הסרגל היקר.

בדרך פנימה הכול התנהל כשורה, אך בשלב מסוים הילד נלכד בין שני קירות בטון לרצפה. הוא חילץ את הסרגל, אבל הוא לא הצליח לחלץ את גופו. אחרי שנואש מהניסיונות פרץ בבכי וצעקות חרדה. החברים ששמעו אותו קראו לאחד המורים שמרח עליו שמן לבישול ומשך, אבל ללא הועיל. משלא הצליח הזעיק המורה עזרה.

גם אנשי החילוץ שהגיעו התקשו לחלץ את הילד, והוציאו את הכלים המיוחדים לשבירת הקירות. אחרי חצי שעה חולץ סוף סוף ופונה לבית החולים, שם טיפלו בשריטות על פניו ושחררו אותו לביתו.

הגנב שנתקע בחלון המכולת